Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

ŽIVOT bez únavy! Život s ELÁNEM!

Dobrá nálada přijde s detoxikacíPodzim už s definitivní platností převzal vládu nad létem. Jestliže cítíte, že stejně tak rychle, jako se krátí dny, se snižuje také vaše energie a chuť do života, je potřeba uchopit tento problém pevně do svých rukou.

Tak, jako se stromy zbavují svého obnošeného listí, zbavte se i vy obnošeného kabátu škodlivin, toxinů a nahromaděných odpadních látek. Toxické látky denně zaplavují naše tělo a způsobují únavu, ztrátu energie a často také oslabení potřebné imunity. Nepodléhejte malomyslnosti a vyzkoušejte očistný proces, který znovu nastartuje váš unavený organizmus. Nemusíte ihned činit razantní změny. Stačí svůj denní příjem obohatit o účinné látky, které bojují proti nekonečné únavě a toxinům. Uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Doplňte svůj jídelníček o pár osvědčených detoxikačních pomocníků:

Zelený čaj

Pomocí zeleného čaje máte možnost zlepšit svůj trávicí systém a posílit antioxidační obranu organizmu.

Kurkumin

Kurkuma neboli indický šafrán je zlatožluté koření získané ze sušeného mletého oddenku kurkumovníku dlouhého (Curkuma longa). Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, pomáhá snižovat oxidační stres organizmu a bojuje proti zánětům.

Zázvor

Tento zázračný kořen nejenže příjemně voní a chutná, ale rovněž působí antibakteriálně a protizánětlivě. Usnadňuje trávení a pomáhá proti nevolnosti.

Chlorella

Tato sladkovodní řasa obsahuje energii všech přírodních živlů a kompletní spektrum výživných látek. Je zdrojem všech esenciálních živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Pomáhá odstartovat proces čerpání vitality a následně kvalitní regeneraci buněk v organizmu.

Chlorella

Sázka na kvalitu

Pro ještě výraznější podzimní očistu organismu vyzkoušejte unikátní doplněk stravy Tree3Chlorella, která dlouhodobě pomáhá vyčistit a zregenerovat organizmus.

Tree3 complex obsahuje již zmíněnou chlorellu, zelený čaj a kurkumin s antioxidačním účinkem.

Díky biomase chlorelly přípravek rovněž napomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy. Stačí pouze 2 tablety denně.

Doplněk stravy je k dostání v lékárnách, zdravých výživách, bylinářstvích nebo na www.tree3chlorella.cz .Čtěte na Medicínu:

Nedostatek železa způsobuje únavu a malátnost

Babské rady na zácpu

Okurková šťáva

Skladba potravy ovlivňuje úspěšnost početí

Lněný olej: dejte si denně lžičku pro zdraví!

Jezte zdravě, vaše tělo to pozná