Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

PODZIM s elánem! Podzim BEZ TOXINŮ!

Podzim bez toxinůPodzim je pro lidský organizmus náročné období. Neustále se musí vyrovnávat s nepříznivými okolními vlivy – špatné počasí, pokleslá nálada či stále kratší dny. Jestliže i vy postrádáte tolik potřebnou životní energii, je potřeba tento problém co nejrychleji napravit.

Jak získat zpět ztracenou energii a životní vitalitu?

K tomu účelu slouží právě všeobecně známá detoxikace. Jejím hlavním úkolem je odbourat nashromážděné toxiny, které tělo postupně získalo z nevhodné stravy, nedostatečného pohybu či uspěchaného způsobu života. Právě tyto látky jsou pro tělo rozhodně nevhodné a škodlivé. V případě, že se uloží do našeho těla, mohou bránit příslušným orgánům vykonávat jejich funkce.

Kouzlo z Orientu

Při detoxikaci nemusíte zcela vypouštět pohyb z denního plánu, jelikož vždy byl a je důležitý pro správnou harmonii a tělesnou rovnováhu. V době, kdy pročisťujete tělo od škodlivin, se doporučuje vybírat spíše klidnější forma cvičení. Co třeba vyzkoušet pověstnou jógu, kde se naučíte nejen správně dýchat, ale také neustále napínání svalů vede k uvolnění nežádoucích toxinů ven z těla.

Jóga je rovněž proslulá pro stimulaci vnitřní energie a redukci stresu.

V poslední letech se prokázalo, že do jisté míry rovněž stimuluje lymfatický systém.

Chlorella

Pomocník z lékáren

Podzimní detoxikaci můžete rovněž podpořit kvalitním doplňkem stravy z vaší lékárny - Tree3Chlorella, který obsahuje jedinečný Tree3 complex. V tomto komplexu se pojí chlorella, vysoce účinný extrakt zeleného čaje a kurkumin. Tato kombinace zajišťuje nejvyšší účinek, protože se v ní látky nejen vzájemně doplňují, ale také posilují!

Nemusíte se obávat užívání velkého množství tablet, abyste dosáhli kýženého výsledku. Stačí pouhé 2 tablety denně. Koncentrace biomasy chlorelly a dalších látek je tak vysoká, že není třeba užívat více.

Doplněk stravy je k dostání v lékárnách, zdravých výživách, bylinářstvích nebo na www.tree3chlorella.cz .

Znovu objevená energie bude prvním krokem k vašemu šťastnějšímu a spokojenějšímu životu!



Čtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Nadměrné pocení

Mrkvová šťáva má vynikající detoxikační účinky

Špatně se vám spí?

Jaké má na nás účinky meduňkový čaj?

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!