Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Trápí Vás vysušená pokožka? Zkuste Epaderm Ointment

Výhody přípravku na vysušenou pokožku či atopický ekzém Epaderm Ointment
Tento přípravek neobsahuje parabeny, barviva ani jiné dráždivé přísady, je bez parfemace. Díky svému složení je vhodný i pro kojence. Na kůži přitom nevytváří mastný povrch a velmi rychle se vstřebává.

Tím však výhody Epaderm Ointment nekončí, tento přípravek lze použít (resp. jím nahradit) jako mýdlo či hydratační krém do koupele, ideální je také pro použití vlhkého či suchého zábalu.

Složení tohoto výrobku? Emulzní vosk, žlutý a měkký parafín, tekutý parafín. Tj. žádná barviva, parabeny. Epaderm Ointment vytvoří na pokožce po nanesení bariéru, která zabraňuje ztrátě maziv z kůže (velmi rychle se však vstřebává a nezanechává mastný povrch). Díky tomuto složení můžete Epaderm Ointment použít i na místech s velmi citlivou pokožkou.

Epaderm je vhodný i pro ty z Vás, kteří trpí atopickými ekzémy
Ministerstvo zdravotnictví Velké Británie (prostřednictvím svého úřadu – National Institute for Health and Care Excellence) by měla být mastná emoliencia (v našem případě Epaderm Ointment) využívána v době nástupu, přetrvání, ale i po vymizení atopického ekzému.

Epaderm celkově slaví ve Velké Británii úspěch, když od roku 2012 získává pravidelně ocenění pro Výrobek roku v anketě, v níž hlasuje téměř 6 000 lékárníků. O spokojenosti ze strany zákazníků se můžete přesvědčit v hodnocení jednotlivých internetových obchodů.

Rozhodli jste se vyzkoušet Epaderm?
V tom případě pro Vás máme tip na jeho využití. Pokud jste se rozhodli vyzkoušet Epaderm „na sucho“, tj. nanést jen rovnou na pokožku, učiňte tak nejlépe večer před spaním, abyste Epadermu poskytli čas tráven spánkem k hydrataci Vaší pokožky. Epaderm nanášejte rovnoměrně a pořádně jej rozetřete (skutečně není třeba vytvářet tlusté vrstvy) ve směru růstu chloupků.

Jestliže chcete vyzkoušet účinky Epadermu v koupeli, rozpusťte zhruba 4 gramy tohoto přípravku ve sklenici či hrnku s horkou vodou. Jakmile roztok s přípravkem Epaderm zchladne, vylejte jej do vany. V případě, že byste uvítali více informací o přípravku Epaderm Ointment, navštivte web věnovaný výhradně přípravkům značky Epaderm, konkrétně stránku http://www.epaderm.cz/produkty-epaderm/epaderm-ointment/Čtěte na Medicínu:

Grapefruitová šťáva předchází chřipce i rakovině

Přírodní cesta ke kvalitnímu sexu

Nespíte? Zkuste medicinální houby: MycoSleep

Vše, co jste nevěděli o elektronických cigaretách