Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Nespíte? Zkuste medicinální houby: MycoSleep

Účinný nápoj z medicinálních hub - MycosleepSměs MycoSpleep se skládá z medicinální houby Reishi, která je namleta do jemného prášku, čínské léčivky jujuby neboli Suan Zao Ren, což je bylinka používaná čínskými lékaři po tisíciletí. Celou směr harmonizije lékořice, která zároveň podporuje její vstřebatelnost. MycoSleep může řešit problémy se spánkem, psychikou, úzkostí i strachy. Jaké další účinky nabízí MycoSleep a proč je vhodná právě pro vás?

MycoSleep je sypká směs na přípravu nápoje, která obsahuje pouze přírodní složky, jež vás mohou vysvobodit od nespavosti, stresu, úzkosti, problémů se soustředěním nebo depresí. Zároveň je vhodná také při palpitaci, nadměrném snění a při některých typech hypertenze. Také je prospěšná u problémů v době menopauzy. Z pohledu čínské medicíny vyživuje yin a krev srdce a jater, má funkci An Shen, tedy uklidnění ducha, pročišťuje horko a odstraňuje podrážděnost.

Mycosleep

Reishi

Medicinální houba Reishi nebo také Lingzhi či Ganoderma lucidum má již po staletí místo v tradiční čínské medicíně. Je velmi drahocenná především pro své účinky, ale také byla používána jako symbol štěstí. V angličtině se jí říká houba nesmrtelnosti a není divu. Její účinky jsou prokázány vědeckými studiemi a její bioaktivní složky zahrnují také polysacharidy a antioxidanty.

Tato medicinální houba je zkoumána převážně v oblasti imunomodulačních a protinádorových vlastností.

Druhů použití testovaných v praxi není málo. Je prokázáno, že Reishi posiluje imunitní systém, napomáhá při terapii alergií, podporuje fyzický i mentální zdravotní stav a dokonce je velmi vhodná jako doplňková terapie rakoviny. Dále podporuje správnou činnost srdce a krevního oběhu, pomáhá při poruchách spánku, nervovém neklidu a vyčerpání. Je jí možné použít také při doplňkové terapii jater.

Jujuba

Jujuba čínská neboli Suan Zao Ren je již po staletí využívána v receptech na nespavost. Její plody, kůra i semena snižují krevní tlak, tlumí kašel, zpomalují stárnutí a pomáhají léčit poranění. Také podporuje metabolismus a kardiovaskulární činnost. Jujuba je v čínské medicíně velmi ceněná. Má totiž mnoho vitamínů. Například oproti jablkům má padesátkrát víc vitamínu C a asi dvacetkrát více než citrusy. Také obsahuje vitamín B2, provitamín A a bílkoviny. Najdeme v ní ale také měď, kobalt, jód, draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík, zinek a mangan.

Lékořice

Lékořice nebo jinak také Gan Cao působí v této směsi jako harmonizující složka, která látky pomáhá vstřebávat. Je to velmi stará léčivka, která se využívá především u problémů s dýchacími cestami a imunitou. Černý kořen obsahuje glycyrizin, fytoestrogeny a flavonoidy. Lékořice odhleňuje a tím usnadňuje vykašlávání. Také je mírně močopudná a upravuje látkovou výměnu. Napomáhá činnosti nadledvinek a také je vhodná při zánětech a virech.

Jedinečné složení Mycosleep

Tato velmi silná trojice zajistí, že se zbavíte všemožných potíží a zároveň se budete cítit lépe. Více se o MycoSleep a další medicinálních houbách dozvíte na www.mycomedica.cz.Čtěte na Medicínu:

Co a jak často cvičit?

Ječmen prospívá zdraví! Zejména mladý.

Bylinné čaje: přírodní řešení mnoha zdravotních problémů

Detoxikace – očista lidské paměti