Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Neváhejte a zapojte se do soutěže s lékárnami BENU

Paní Irena U. je příkladem, že soutěžit se vyplácí

Utratíte každý měsíc v lékárně za doplatky na své léky na předpis jmění? Víte, že i například antikoncepce patří mezi léky na recept, na které už nebudete muset v roce 2015 doplácet, pokud vyhrajete v soutěži s lékárnami BENU?

Lékárny BENU se těší z radosti prvních výherců, kteří jsou napříč celou republikou a také z různých věkových skupin. Paní Irena U. (70 let) a pan Jan H. (34 let) jsou příkladem, že soutěžit se vyplácí, protože jak nám řekli, byla soutěž ROK BEZ DOPLATKŮ* v lékárnách BENU jejich první výhrou v životě.

Irena U., Lhota u Staré Boleslavi
Jakým způsobem jste se o soutěži dozvěděla?
Shodou náhod jsem šla dceři a vnučce pro antibiotika právě do lékárny BENU. Informace o soutěži se mi zobrazila na účtence. Neváhala jsem a hned jsem poslala registrační sms.

Byla pro Vás výhra překvapením?
Já jsem nikdy nic nevyhrála, a proto to bylo pro mě velké překvapení. Jako první jsem volala všem svým blízkým. Mám syna, dvě dcery a osm vnuček od 4 do 26 let. Dokonce jsem i prababičkou.

Co Vás jako první napadá ve spojitosti s BENU?
S BENU mě asociují milé lékárnice a bájný pták, kterého jsem viděla na nějakém letáku, a proto byla pro mě soutěž jednoduchá. Hned jsem věděla odpověď. Ráda a často soutěžím. Odpovídám na nákupní soutěže a luštím křížovky, ale nikdy jsem nic nevyhrála. Můj sen je vyhrát zájezd nejlépe k moři.

Jan H., Jičín
Jakým způsobem jste se o soutěži dozvěděl?
Od partnerky, která přišla domů s účtenkou z lékárny BENU. A můj úkol zněl jasně soutěžit a vyhrát. Teď je úkol splněn.

Pan Jan H. z Jičína předal svou výhru tchánovi

Myslíte, že tchán, kterému předáváte výhru, využije celých 20 000kč, které má k dispozici na Lékové kartě BENU nebo je to pro něj velká částka?
Výhra je to velice příjemná, ale stanovený limit na doplatky určitě ani celý nevyužije.

TIP BENU
Poradil byste našim dalším soutěžícím nějaký recept na výhru?

Odpovězte správně a hlavně rychle :-).

STÁLE MŮŽETE SOUTĚŽIT I VY! Stačí málo!

Jaké jsou podmínky soutěže?

1. NAKUPTE v lékárnách BENU!

2. ZAREGISTRUJTE svůj soutěžní kód z účtenky! Zašlete soutěžní kód z účtenky na telefonní číslo 900 03 03. Tvar SMS zprávy: BENU souteznikod (za BENU vložte mezeru).

3. ODPOVĚZTE na soutěžní otázku! Po zaregistrování obdržíte soutěžní otázku SMS zprávou. Soutěžní SMS zpráva bude odeslána všem zaregistrovaným každý pátek. Tlačítkem „odpovědět“ odpovězte na zaslanou otázku. Tvar SMS zprávy: odpoved (bez mezer a diakritiky).

Kdo s lékárnou BENU vyhrává ROK bez doplatků*?
První 3 nejrychlejší správné odpovědi vyhrají ROK BEZ DOPLATKŮ*. Výherce budeme telefonicky kontaktovat. Výherce zvolí jedno rodné číslo, které bude rok bez doplatků čerpat. Účtenku se soutěžním kódem uschovejte jako doklad pro čerpání výhry.

Pokud NEVYHRAJETE, NEVADÍ!
NEVÁHEJTE a svůj soutěžní kód znovu zaregistrujete pro soutěžení v následujícím týdnu!

*Znamená roční používání BENU Lékové karty s kreditem 20.000 Kč, který lze čerpat pro placení léků na předpis, kterou nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění, nebo pro doplácení léků na předpis, které jsou částečně hrazeny z veřejného zdravotního pojištění; u takových léků Vám bude poskytnuta sleva ve výši doplatku nebo se neuplatní maximální obchodní přirážka (ve smyslu par. 32 odst. 4 zákona č. 48/1997 Sb.), a to podle toho, jak je cena daného léku regulovaná. Forma čerpání kreditu se průběžně sčítá. Je na výherci, jestli bude kredit čerpat sám nebo Kartu věnuje jiné osobě. Podmínky a výjimky viz Pravidla soutěže.

Soutěž probíhá od 12 .1. do 24.4. 2015. Podrobná pravidla soutěže na www.benu.cz nebo v každé lékárně BENU. Cena registrační SMS je 3 Kč. Cena soutěžní SMS dle Vašeho tarifu operátora. Provozovatel SMS soutěže je BENU Česká republika a.s.. Službu platebních SMS technicky zajišťuje ComGate Payments a.s., více info na www.platmobilem.cz.

BENU LékárnaČtěte na Medicínu:

Jak se pozná astma?

Plastická chirurgie: Kouzla už nejsou jen v pohádkách

Víte co je kyberchondrie a jak se dá léčit?

Trápí vás špatný spánek? Víme, čeho se vyvarovat!