Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Nejvyšší čas na jarní detox!

Detoxikujte a dostaňte se znovu do formyZdroj foto: Prodimedia.cz

Také se cítíte po zimě unavení a bez energie, přestože nechladnější období v roce už před několika týdny kalendářně skončilo? Je nejvyšší čas na jarní detox! Sáhněte po některém z detoxikačních pomocníků, kteří Vás dostanou znovu do formy.

Řasová očista
Velice účinnými pomocníky při jarní očistě jsou řasy. Sladkovodní řasa Chlorella očišťuje organismus, posiluje imunitu a přispívá tak ke zlepšení celkové kondice. Kromě toho je cenným zdrojem bílkovin, chlorofylu, beta karotenu, vitamínů a celé řady minerálních látek. Řasu můžete užívat v různých formách, největší oblibě se přitom těší tablety.

Přírodní produkty Chlorella
Náš tip: 100% přírodní tablety CHLORELLA PURA, které se dají koupit i v rodinném balení v případě, že nechcete jarní očistu dopřát pouze sobě, ale celé rodině. Další recept na posílení a ochranu organismu nabízí zelenomodrá řasa Spirulina, která patří k nejstarším organismům na Zemi vůbec, a která je rovněž k dostání ve formě tablet.

100% přírodní tablety Chlorella pura

Síla mladého ječmene
Komu jsou bližší obilniny než řasy, může svůj organismus detoxikovat šťávou z mladého ječmene, který pochází z nitra čisté kanadské přírody. Tato svým složením výjimečná šťáva je bohatá na vitamíny, minerály, enzymy, aminokyseliny a stopové prvky. Kromě toho, že čistí organismus a posiluje imunitní systém, také zlepšuje trávení a pomáhá zlepšovat stav pacientů trpících chudokrevností.
Náš tip: Instantní nápoj ze sušené šťávy mladého ječmene, který snadno a rychle připravíte.

Instantní nápoj z mladého ječmene

Zatočte s jarní únavou
Vyberte si detoxikačního pomocníka, který je Vám nejvíce sympatický, a zatočte s jarní únavou! Řasy, šťávu z mladého ječmene, ale také kompletní řadu přírodní kosmetiky s chlorellou určenou pro celoroční péči o ochranu pleti, najdete na stránkách www.chlorellacentrum.cz. Součástí poskytovaných služeb je i poradenství prostřednictvím webové poradny. Takže pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se zeptat. Jde přeci o Vaše zdraví, které je tím nejcennějším, co máte.Čtěte na Medicínu:

Znáte poklad přírody jménem Arónie?

Jak se zasytit, a přitom nepřibrat?

Šedému zákalu lze předejít vhodnou stravou

Pocení je zdravé, ale všeho moc škodí