Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Krásný úsměv? Použijte bělení zubů v pohodlí domova

Krásný úsměv je základToužíte po krásném úsměvu? K němu patří i zářivě bílé zuby. Že je nemáte dokonale bílé? To vůbec nevadí! Nové a šetrné bělení zubů White Pearl je tak snadné, že ho zvládne v pohodlí domova úplně každý.

Stomatologický gel, který vyvinuli specialisté v USA, nejen velmi účinně bělí, ale zároveň šetrně pečuje o zuby a dásně díky výtažkům z heřmánku, granátového jablka a aloe vera. Hodí se skvěle i pro citlivé zuby, neboť neobsahuje abrazivní složky.

A jak samotné bělení probíhá? Inovovaný gel nanesete na zuby pomocí tvarovatelného aplikátoru, který se jim perfektně přizpůsobí. Jde o jednorázovou, bezbolestnou proceduru, takže dosáhnete mimořádně dobrých výsledků za velice krátký čas. Kromě gelu lze použít také bělicí pera.Přípravky White PearlBělicí efekt White Pearl působí až dva roky. To znamená mít dva roky krásně bílé zuby za cenu, která je bezkonkurenční! Jsme na trhu již více než 15 let, máme přes sto tisíc spokojených zákazníků. Inovovaný stomatologický gel nebo sadu 3 bělicích per můžete zakoupit v drogeriích Rossmann, DM, Teta a také v lékárních a v Globusu.Jednoduchá aplikaceLze ho objednat i na www.krasnyusmev.cz, poštovné je zdarma. Set 3 bělicích per vyjde na 399 Kč. Bělicí sada, obsahující 130 ml stomatologického gelu a 4 aplikátory, stojí 749 Kč. Přejeme krásný úsměv s White Pearl!Čtěte na Medicínu:

Dřevo má příznivý vliv na naše zdraví

Jaký je Váš metabolický věk?

Cukrovka a její formy

Co ohrožuje naše plíce…

Heřmánkový čaj, víte jak nám prospívá?