Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

PREDATOR PARAZIT – spolehlivě likviduje vši a hnidy

Poradíme Vám, který prostředek spolehlivě likviduje vši a hnidy

Opět jste četli zprávu, že se ve školce nebo škole vyskytly vši? Nebo dokonce máte nemilou osobní zkušenosti s úmorným odvšivováním mnohdy celé rodiny?

Stop vším a hnidám

Každopádně je dobré se připravit a preventivně mít doma kvalitní "odvšivovací" přípravek. Úspěšnost odstranění malých parazitů, kteří se usazují ve vlasech, je totiž nejvyšší v prvních stádiích nákazy. Pokud si vaše dítě často sahá do vlasů nebo se škrábe, je dobré vlasy pečlivě prohlédnout.

Poznat zavšivení je celkem snadné. Svědění kůže hlavy je však významným signálem. Při prohlídce hlavy lze pak pouhým okem nalézt stříbřitě bílá vajíčka (hnidy) přilepená na vlasech blízko u pokožky. Nejčastěji pak na vlasech za ušima a v zátylku. Vši kladou vajíčka na vlasy v těsné blízkosti pokožky, podle polohy hnid na vlasech lze tedy odhadovat i dobu napadení (vlasy rostou rychlostí cca 1 - 1,5 cm za měsíc). Hnidy se z vlasů jen velmi obtížně odstraňují vyčesáváním nebo mechanicky, mezi vlasy je možné vidět i živé lezoucí vši, které se vyskytují na hlavě u kořínků vlasů.

Přípravek PREDATOR PARAZIT spolehlivě působí proti vším i hnidám.

Jeho výhodou je vysoká účinnost, příjemná vůně i to, že vlasy nemastí a neslepuje. PREDATOR PARAZIT obsahuje směs přírodních silic, které parazity jednoduše udusí.

Přípravek PREDATOR PARAZIT spolehlivě působí proti vším i hnidám

Součástí balení je sérum, které se jednoduše vmasíruje do vlasů. Má účinky jako kondicionér a díky tomu vlasy vyhladí a tak umožní snadné vyčesání vší i hnid speciálním odvšivovacím hřebenem. Následně pak umyjete vlasy šamponem, který je stejně jako sérum a odvšivovací hřeben součástí balení.

Sérum i šampon zklidňují pokožku a zabraňují jejímu vysychání i svědění. Snižují lámavost vlasů a zanechávají svěží pocit čistoty. Upozornění: sérum i šampon nechte působit minimálně 15 minut a postup doporučujeme opakovat 3 x během 7 dní. PREDATOR PARAZIT je šetrný k dětské pokožce i vlasům, může se tedy aplikovat u malých dětí už od 3 let.

PREDATOR PARAZIT zakoupíte v lékárnách ve speciálním balení, které obsahuje: sérum 100 ml + šampon 100 ml + odvšivovací hřeben.

Čtenářky měsíčníku Zdraví měly možnost bezplatně otestovat tento výrobek v rámci velkého testovacího seriálu. Jak hodnotily?

Jak dopadl test výrobku v rámci velkého testovacího seriálu

Více informací na www.vitar.cz
 Čtěte na Medicínu:

Jablečná šťáva

Spánek na míru

Balte děti do látky, ne do chemie!

Proč jsme dnes nemocní? Bílá mouka lidstvu škodí...