Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Spánek na míru

Kvalitní spánek je ovlivňován hned několika faktory. Málo lidí si ale uvědomuje, jak velkou roli v tom hraje správný výběr matrace. V dnešní době už se nemusíte ve svém výběru omezovat. Dělají se totiž i matrace na míru.

Také se probouzíte s bolestí za krkem a v zádech. Přes den jste unavení a nedokážete se soustředit ani na práci, ani na běžný život? A napadlo Vás, že to může být zapříčiněno špatnou volbou matrace nebo polštáře? Tyto potíže není dobré nechat bez povšimnutí. Udělejme něco pro své zdraví a zařiďme si spánek na míru.

Matrace podle Vašeho gustaNejen, že si můžete vybrat z velkého množství materiálů matrace jako takové, ale také si lze zvolit potahy, do kterých je obléknete. V dnešní době je již možné sestavit si postel přesně tak, aby byl Váš spánek kvalitní, a Vy jste byli v psychické i fyzické pohodě po celý den.

Vše na jednom místě

Velkou výhodou je, že můžeme na jednom místě najít veškeré části, které potřebujeme, abychom si sestavili naprosto vyhovující postel. Vybrali si vhodný rošt, zvolili matraci a její potah dle potřeby. A to jak tvrdost matrace, tak třeba i antialergenní materiály.

Vybere si opravdu každýPokud potřebujeme pratelné pro děti nebo luxusní tkaniny, můžeme si vybrat z několika možností a nemusíme se omezovat. Měli bychom si uvědomit, že investice do správně stavěné postele nám může zlepšit život hned několika věcmi. Pokud jsme nevyspalí a rozlámání, den se pro nás stává dlouhotrvajícím utrpením bez možnosti kvalitního odpočinku. Nepodceňujme zdravý spánek a dopřejme si to, co nám opravdu vyhovuje a sedí.

Někomu vyhovuje matrace měkká, do které se krásně zaboří a spí jako ve vatě a někdo naopak dává přednost tvrdším materiálům, které dělají dobře Vašim zádům.

Nezapomínejme na vhodné roštyKde takový výběr najdete?

Nemusíte dokonce ani z domova, protože v internetové obchodu www.matrace-store.cz seženete postele, rošty, matrace, povlaky a dokonce i úžasné anatomické polštáře.

Anatomický polštářVětšinou řešíme také cenu, protože postel se vším všudy může být opravdu velmi nákladná a ne každý si může drahé sestavy dovolit, a tak raději trpí bolavými zády, vrzajícími rošty a neustálou únavou. Na matrace-store si ale vyberete luxusní kvalitu za nízkou cenu. V současné době máte možnost pořídit si zboží v rámci matrace akce až za 50 % ceny. Když nakupujeme pro celou rodinu, nemusíme se děsit částky u pokladny, protože za dvě matrace zaplatíte pouze cenu jedné – matrace 1+1 zdarma.Čtěte na Medicínu:

Alergie na chlad skutečně existuje

Blefaroplastika - operace horních a dolních víček, jak probíhá?

Babské rady na imunitu

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Bolí vás záda?