Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Tyčinky nemusí být plné cukru a „éček“

Dostat do sebe dostatečné množství vitamínů bývá někdy problém. V létě to ještě jde, ale jakmile se zúží nabídka sezónního ovoce, bývá to horší. Řešením je ovoce sušené, například v podobě praktických ovocných tyčinek.

Zdravé tyčinky plné ovoce jsou ideální na cestování, pobyt v přírodě, ale i do šuplíku do práce pro případ náhlého pocitu hladu. Nerozmačkají se jako čerstvé ovoce a přitom jsou neméně hodnotným zdrojem vitamínů a minerálů. Jsou skvělé pro děti jako zdravá přírodní svačinka nebo mlsání po obědě, protože neobsahuje škodlivé látky.

Novinkou na trhu jsou 100% přírodní ovocné tyčinky Dr.Light Fruit. Svým složením jsou vhodné pro děti od 3 let. Jsou skvělou alternativou k doplňkům stravy v podobě pilulek, které mnohé děti odmítají. Zároveň se ale tyčinky dají s vitamínovými doplňky po poradě s lékárníkem kombinovat.

Síla sušených meruněk

Základem všech tyčinek Dr. Light Fruit Energy jsou sušené meruňky. Ty jsou pro naše tělo doslova lékem. Například vynikají vysokou schopností dodávat tělu železo – dokonce více než meruňky čerstvé, proto jsou velice vhodné při stavech anémie. Dále obsahují cukry, organické kyseliny (salicylovou, jablečnou, citronovou), provitamín A v bezpečné formě karotenu, který posiluje obranyschopnost organismu proti infekcím stejně jako obsažený vitamín C. Významný je také podíl vitamínu B.  Ten je nezbytný pro správné fungování celého organismu. Sušené meruňky také díky vysokému obsahu stopových prvků přispívají k rovnováze nervové soustavy, potlačují malátnost, nervozitu a depresivní stavy.

Tyčinky Dr.Light Fruit jsou k dostání v několika typech. Dr. Light Fruit Energy-Bar doplní chybějící energii například po cvičení za pomoci sušených meruněk a sušených hroznů v kombinaci s kandovaným citronem a zázvorem. Dr.Light Fruit Slimstyle-Bar je tropickým koktejlem pro štíhlou linii. Kombinace sušených meruněk a jablek a kandovaného kiwi, ananasu a papáji vám zažene neodolatelnou chuť na sladké. V tyčince Dr.Light Fruit Immuno-Bar jsou meruňky doplněné o sílu hroznů, jablek, rybízu a šípkové a malinové šťávy. Přirozenou formou tak tyčinka podporuje imunitu. Dr.Light Fruit Visio-Bar sází na borůvky, které mají kromě mnoha dalších léčivých schopností také schopnost zlepšovat noční vidění a léčit šeroslepost.

Tyčinky Dr. Light Fruit zakoupíte v prodejnách zdravé výživy po celé republice, v síti prodejen Country Life, v online potravinách Kolonial a v některých lékárnách. Nejen děti potěší, že vitaminy mohou mít i sladkou a chutnou podobu.Čtěte na Medicínu:

Babské rady na imunitu

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Mějte svou medikaci pod kontrolou

Vyzkoušejte čerstvý rybí olej z Norska