Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Hlíva ústřičná a její působení na náš organismus

Přírodní produkty M.J.Beta dodají potřebnou harmonii Vašemu organismu

Je už obecně známo, že většina našich zdravotních potíží souvisí se stresem doma nebo v zaměstnání, s nevyváženou stravou a z toho vyplývajícího nedostatku živin, jako jsou minerály a vitamíny. Velice záleží na našem životním stylu a na tom, jak pečujeme o svůj imunitní systém, kterému můžeme v dnešní uspěchané době trochu pomoci. Potřebnou harmonii organismu tak lze získat pomocí potravinových doplňků.

Produkty M.J.Beta s obsahem Beta-1,3-D-glukanu, což je biologický výtažek z hlívy ústřičné, aktivují funkci našeho imunitního systému, a tak zvyšují přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Pomáhají ničit škodlivé látky v těle a napomáhají tělu v ochraně proti různým onemocněním. Urychlují klasické léčení, zkracují dobu nemoci a zmírňují její průběh.

Produkty M.J.Beta z hlívy ústřičné

Tyto produkty doporučujeme zejména jako účinnou imunitní podporu organismu, bezpečnou prevenci a doplňkové řešení zdravotních potíží, jako jsou infekčních onemocnění, rakovina, alergie, kloubní a mimokloubní revmatismus, vysoká hladina cholesterolu, syndrom chronické únavy, žaludeční vředy a také pro podporu krvetvorby. Tyto přípravky povzbudí váš organismus také při obyčejné únavě a stresu.

Potravinové doplňky M.J. Beta mohou obnovit váš přirozený biorytmus organismu a zlepšit obranyschopnost vás i vašich dětí.Čtěte na Medicínu:

Česnek a zázvor při nachlazení pomohou

Trápí Vás vysušená pokožka? Zkuste Epaderm Ointment

Proč je Ghí ideální při dietách?

Šťáva z Aronie