Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Víte co pijete? S čaji Rej ano!

Zdroj foto: freeimages.com

Pitný režim mnoho lidí podceňuje, anebo pije nápoje, které zdraví spíše škodí, nežli prospívají. Sladké minerálky, džusy a šťávy nejsou pro naše tělo právě to nejlepší a mnohdy si neuvědomujeme, kolik do sebe dostaneme cukru jen prostřednictvím pití.

Pokud o sebe dbáte a snažíte se žít zdravě, zapřemýšlejte nejen nad tím, co jíte, ale také nad tím, co pijete. Většina dostupných minerálních vod, džusů a šťáv je plná cukrů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervanty také moc nepotěší a 100% ovocný džus nemůžete pít na litry. Co si tedy dát, když nechceme pít čistou vodu? Přeci čaj. Avšak pozor! Není čaj jako čaj. Ne každý výrobek je čistě přírodní a je velmi důležité dbát na složení. Jestli chcete mít opravdový přehled o tom, co pijete, vsaďte na čaje Rej. Jejich složení je čistě přírodní a nesetkáte se s žádnými umělými barvivy, cukry ani dochucovadly.

Čaje RejČaje mají navíc tu výhodu, že kromě své příjemné chuti mají také preventivní či dokonce léčivé účinky. Volba pak záleží pouze na vašem životním stylu, momentálním potřebám nebo třeba jen chuti. O účinku bylinných čajů se nedá pochybovat. Léčivý vliv bylinek je známý již od pradávna, ale najít nebo vypěstovat, natrhat a nasušit bylinky, na to nemá čas ani nadání každý. Naštěstí se v dnešní době setkáme s rozmanitými druhy nejen bylinných čajů.

Detoxikace

Často hledáme antioxidanty v různých potravinách a potravinových doplňcích, k detoxikaci nám ale může stejně dobře pomoci čaj. Správně sestavené složky v čaji naše tělo pročistí a působí pozitivně na náš organismus. Prostřednictvím čaje navíc dodržujeme i pitný režim, takže zabijeme dvě mouchy jednou ranou.

Detoxikační čaj Rej je spojením vyhlášeného čaje Pu-ehr, černého rybízu, zeleného čaje, kopřivy, eukalyptu a tropické rostliny Noni. Pít ho můžete teplý, anebo vychladit, přidat lístek máty, citron a vychutnat si ho jako ledový čaj.

Detoxikace - Rej

Zázračná echinacea

Nejen pro fitness nadšence je vhodný bílý čaj s echinaceou. Bílý čaj dříve popíjeli jen čínští císaři pro svou jemnou a znamenitou chuť, která je zaručena sběrem prvních, ještě nerozvinutých čajových lístků. Nyní si získává své místo vedle oblíbeného zeleného čaje i v západních zemích. Jeho blahodárné účinky ještě umocňuje spojení s granátovým jablkem, skořicí, kopřivou a vyhlášenou echinaceou, což je nejen krásná rostlina, ale také léčivka.

Fitness - Rej

Nezapomeňte, že ne všechny čaje by se měly zalévat vroucí vodou, některé pouze horkou, aby se nezničily léčivé účinky.

Bylinky a slaďoučká hruška

Výbornou kombinací pro vaše chuťové buňky i tělo je bylinný čaj s hruškou. Pro milovníky ovocné chuti, ale odpůrce klasických červených a kyselých čajů, je tento čaj ideální. Spojení svěží, jemné máty a léčivé šalvěje s výrazným ostružiníkem, fenyklem a sušenou hruškou vás okouzlí. Se lžičkou medu chutná úžasně, ale výborný je i samotný. Kromě skvělé chuti vás čaj zbaví nadýmání, pomůže trávení a působí preventivně proti nemocem.

Čaje Rej vám pomohou dodržovat pitný režim díky výborné chuti a působí jako prevence na mnohé neduhy. Chutnají skvěle i neslazené, a proto pomohou udržet štíhlou linii. Budete krásní, zdraví a navíc máte přehled o tom, co pijete. :)

Čaje můžete zakoupit v lékárnách, anebo s trvale zvýhodněnou cenou na e-shopu www.rejfood.cz.Čtěte na Medicínu:

Co a kolik toho vypít?

Balte děti do látky, ne do chemie!

Hubněte bez dřiny!