Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Ořech a oliva: Žádný recept na salát, ale potravinový doplněk

Ořech a Oliva - jedinečná kombinace pro zdravíKdyž slyšíme kombinaci ořech a oliva, většina z nás si představí nějaký řecký salát. Není pochyb o tom, že by byl výborný, o salátu ale řeč nebude. Ořešák královský neboli Juglas regia a Olivovník, Olea europaea spolu tvoří doplněk stravy s úžasnými účinky.

S potravinovými doplňky se poslední dobou opravdu roztrhnul pytel. Ne každý ale funguje. Důležité je samozřejmě složení a kvalitní přísady. Ořech a Oliva jsou jedinečnou kombinací. Dohromady tvoří doplněk, který je prospěšný v mnoha ohledech. Když nám příroda nabízí svou sílu, měli bychom toho využít.

Extrakt z listů olivovníku

Výtažek z olivových listů může pomoci hned v několika případech. Obzvlášť v době, kdy potřebujete zůstat zdraví a vitální. Nejen, že vaše obranyschopnost bude posílena a vy se snáze ubráníte onemocnění, můžete ho dokonce užít i v případě, že už jste nějaký virus chytili.

Snižuje krevní tlak, pomáhá proti únavě a při chronických onemocněních.

Věděli jste, že listy olivovníku i jeho plody jsou chráněny přes parazity a nemocemi kvůli složkám, které obsahují? Jsou také jedním z nejsilnějších antioxidantů na světě. Věří se, že některé olivovníky jsou staré i tisíce let, kvůli své odolnosti. Konzumace oliv nebo výtažků z olivových listů také pomáhá zpomalit stárnutí. Užívat je může celá rodina bez rozdílu věku.

Ořešák královský

Juglas regia

Ořech působí na snížení hladiny cukru v krvi a je také skvělým antioxidantem. Udržuje hladinu lipidů v krvi, tedy metabolismus lipidů. Napomáhá činnosti ledvin a také normální funkci střevního traktu. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Nejdůležitější složkou s antibakteriálním účinkem je juglon. Je velmi účinným prostředkem při léčbě bakteriálních infekcí, a to především onemocněních, která jsou způsobena stafylokoky.

Ořech a Oliva - ZoilifeDohromady tvoří Ořech a Oliva ideální doplněk pro náš organismus. To co nezvládne jeden, dokáže druhý. Doplněk stravy naleznete na e-shopu Zoilife a pro čtenáře je momentálně akce 2+1 zdarma!

Firma Zoilife je založena na myšlence dvou životů. Jeden, který žít musíme a druhý, který bychom žít chtěli. Abychom ale naplno mohli, musíme se zbavit nežádoucích vlivů, únavy, nemocí a pomoci našemu tělu k plnohodnotnému životnímu stylu.Čtěte na Medicínu:

Šedému zákalu lze předejít vhodnou stravou

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Hubněte bez dřiny!