Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

3 důvody, proč svěřit zuby stomatologům z Brandeis Clinic

Sehnat kvalitního zubaře je v dnešní době umění. V případě Brandeis Clinic je Vám k dispozici stomatologická péče na nejvyšší možné kvalitativní úrovni.  Níže jsme pro Vás vybrali 3 důvody, proč byste měli i Vy svěřit péči o Váš chrup stomatologům z Brandeis Clinic.

1.Komplexní služby

Brandeis Clinic Vám nabízí vše od úvodního vyšetření, prevence, přes úpravu chrupu rovnátky, dentální hygienu, bělení zubů, extrakci zubů, až po zhotovení zubních faset, korunek, zubních implantátů, či můstků. V případě náhrady většího počtu zubů, nebo náročnějších zákroků, ošetření je možné provést v celkové narkóze, nebo analgosedaci.  Tým lékařů na Brandeis clinic často zachraňuje i pacienty, které odmítli jiné zubní kliniky z důvodu atrofie čelistní kosti, a to transplantací kostních štěpů.

2.Unikátní technologie

Brandeis Clinic je nejlépe vybavenou soukromou klinikou estetické stomatologie v České republice. Nejenže má veškeré potřebné vybavení přímo v budově, toto zařízení zároveň patří mezi to nejlepší, co je v současné době k dispozici, konkrétně se jedná o tyto přístroje/metody:

  • Digitální 3D rentgen – nejmodernější panoramatický rentgen, díky kterému je stomatolog schopný důkladně analyzovat stav Vašeho chrupu. Díky digitální technologii, při pořizování snímku jsou pacienti vystaveni minimální dávce rentgenového záření.
  • Fluorescenční zařízení pro detekci kazů – již žádné „poťukávání“ na zuby. Díky této technologii je stomatolog schopen najít i ty nejmenší kazy v řádu vteřin. Včasné odhalení vzniku zubního kazu a jeho následná léčba snižuje riziko následného vrtání a aplikace výplně.
  • T-Scan© - kompletní analýza skusu na styčných plochách jednotlivých zubů, díky které stomatolog vytvoří fazety, korunky, můstky či výplně tak, aby nebyly při kousání nadbytečně zatěžovány.
  • Stomatologický robot CEREC©  - švýcarský robot skládající se z 3D kamery a obráběcího zařízení. Tato patentovaná technologie pomáhá sestavit stomatologovi zubní náhrady, které mají perfektní a zároveň přirozený vzhled.
  • Ordinační bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ! – šetrná metoda bělení zubů a zároveň i regenerování skloviny. Tato metoda dokáže vybělit Vaše zuby až o 9 odstínů s dobou trvání efektu 2-3 roky.
  • 5 druhů rovnátek – od klasických fixních kovových, přes vnitřní lingvální, fixní bílá porcelánová až po neviditelná či snímatelná rovnátka. To vše najdete na oddělení ortodoncie Brandeis Clinic. Díky široké nabídce, specialista ortodoncie je schopen Vám navrhnout rovnátka, která splňují Vaše nároky na funkčnost i cenovou dostupnost.

3.Zkušený tým

Zubní specialisté oddělení stomatologie Brandeis Clinic mají mnohaletou praxi ve svém oboru a zároveň, veškerá ošetření provádí na denní bázi. Díky skvělým výsledkům jejich práce se na Brandeis Clinic sjíždí klientela z Německa, Rakouska, Švýcarska a Velké Británie.

Zaujala Vás nabídka služeb? Objednejte si ještě dnes bezplatnou konzultaci prostřednictvím formuláře na této stránce. Rádi byste se před konzultací na něco zeptali? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na této stránce.Čtěte na Medicínu:

Babské rady na bolest zubů

Jak se vyznat v sortimentu zubních past

Krásný úsměv? Použijte bělení zubů v pohodlí domova

Jak poznáte, že si čistíte správně zuby?