Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Užitečný pomocník na cesty

ActiMaris gel - pomocník na cestách

Na letní dovolenou nebo na dlouhý výlet se nám většinou nechce tahat celá lékárnička. Nehody se ale stávají ať se nám to líbí nebo ne. Nyní máme řešení, jak být připraven na pády a bodavý hmyz. Tento pomocník je nejen praktický malý, ale také naprosto přírodní.

Letní dny jsou plné aktivního užívání volného času. Sportů, dětského dovádění či práce na zahrádce. Často nám ale tyto aktivity znepříjemňují maličkosti, jako jsou například odřeniny, popáleniny, štípance od otravného hmyzu nebo rozbolavělé puchýře. Teplé počasí navíc podporuje záněty, opary i akné.

ActiMaris pro nás ale připravil účinnou dezinfekci a pomocníka při hojení v jednom, a to naprosto bez vedlejších účinků, neboť se jedná o přípravek na přírodní bázi. Obsahuje mořskou sůl, ve které je až 80 minerálů, aktivní kyslík a je tak opravdu čistě přírodní léčbou vhodnou i pro děti.

ActiMaris Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gel na hojení ran se stane Vaším favoritem v první pomoci nejen pro své 100% přírodní složení bez chemických přísad, ale také pro rychlý účinek při otoku, bolesti a podráždění. Prakticky malé balení umožňuje vzít gel na výlety a dovolené, dokonce není nutné skladovat ho v ledničce.

Velkou výhodou je také možnost ošetření sliznice ústní, nosní, či genitálií, a to díky svému šetrnému složení. V situacích, kdy jste například v zahraničí a setkáte se s afty, zánětem dutiny ústí nebo plísňovou infekcí, již můžete zůstat v klidu, protože gel můžete mít stále při ruce a všechny zmiňované zdravotní problémy vyřeší.

Tento gel pro Vás znamená jeden prostředek namísto mnoha, a tím šetří nejen místo v lékárničce, ale také peníze. ActiMaris Gel na hojení ran ale není jediným přípravkem z této řady, se stejně šetrným a přírodním složením si můžete pořídit také ActiMaris SENSITIV – roztok k výplachu a dezinfekci ran anebo ActiMaris FORTE – roztok na čištění a hojení ran.

ActiMaris Sensitiv - roztok na výplach a dezinfekci

Dne 30. 5. vysílala TV Prima pořad o výrobcích ActiMaris, na který se můžete podívat na youtube. Více o ActiMaris se dozvíte také na stránkách www.actimaris.cz.Čtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Babské rady na mykózu

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Babské rady na akné

8 dobrých důvodů, proč pít vodu s citronem