Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

ROK bez DOPLATKŮ v lékárnách BENU

Rok bez DOPLATKŮ v lekárnách BENU

Utratíte každý měsíc v lékárně za doplatky na své léky na předpis jmění? Víte, že i například antikoncepce patří mezi léky na recept, na které už nebudete muset v roce 2015 doplácet, pokud vyhrajete v soutěži s lékárnami BENU? Soutěž pod názvem ROK bez DOPLATKŮ v lékárnách BENU začíná od 12. 1. 2015. Neváhejte a zapojte se!

Jaké jsou podmínky soutěže?
1. NAKUPTE v lékárnách BENU!
2. ZAREGISTRUJTE svůj soutěžní kód z účtenky! Zašlete soutěžní kód z účtenky na telefonní číslo 900 03 03. Tvar SMS zprávy: BENU souteznikod (za BENU vložte mezeru).
3. ODPOVĚZTE na soutěžní otázku! Po zaregistrování obdržíte soutěžní otázku SMS zprávou. Soutěžní SMS zpráva bude odeslána všem zaregistrovaným každý pátek. Tlačítkem „odpovědět“ odpovězte na zaslanou otázku. Tvar SMS zprávy: odpoved (bez mezer a diakritiky).

Kdo s lékárnou BENU vyhrává ROK bez doplatků?
První 3 nejrychlejší správné odpovědi vyhrají ROK BEZ DOPLATKŮ. Výherce budeme telefonicky kontaktovat. Výherce zvolí jedno rodné číslo, které bude rok bez doplatků čerpat. Účtenku se soutěžním kódem uschovejte jako doklad pro čerpání výhry.

Pokud NEVYHRAJETE, NEVADÍ!
NEVÁHEJTE a svůj soutěžní kód znovu zaregistrujete pro soutěžení v následujícím týdnu!

Podrobná pravidla soutěže naleznete na www.benu.cz nebo na vyžádání v každé lékárně BENU. Cena registrační SMS je 3 Kč. Cena soutěžní SMS dle Vašeho tarifu u operátora. Termín trvání soutěže od 12. 1. 2015 do 24. 4. 2015.

Provozovatel SMS soutěže je BENU Česká republika a.s. Službu platebních SMS technicky zajišťuje ComGate Payments a.s., více info na www.platmobilem.cz.Čtěte na Medicínu:

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Červená řepa a zdraví

Lipový čaj nejen proti nachlazení

Jak vyzrát nad obavami, stresem a nejistotami?