Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Léčivá síla přírody

Zdroj foto: pixabay.com

Možná jste si všimli, že se v lékárnách objevuje stále více přípravků založených na staletími prověřených léčivých účincích darů přírody. Například bylinek, rašeliny nebo mořské vody.

Jedním z takových výrobků je švýcarský ActiMaris, přípravek založený na kombinaci zázračné moci mořské vody a kyslíku. Přípravek ActiMaris obsahuje aktivní, vysoce-energetický kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu (pH 9,8). Aktivní, tzv. singletový kyslík je jedním z nejúčinnějších přírodních antimikrobiálních a desinfekčních činidel vůbec, šetrně čistí a desinfikuje. Má velké množství energie, která ničí viry, bakterie, plísně a houby. Výrazně a rychle snižuje zánět. Navíc dodává ráně kyslík a energii pro rychlé hojení. Mořská sůl obsahuje minerály, zejména hořčík, které jsou důležité pro podporu procesu hojení. Ionizovaná zásaditá voda má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně, a tak přenáší více kyslíku a minerálů. Navíc má výrazné antioxidační účinky. Označuje se též jako živá voda.

Produkty ActiMaris

Použití ActiMaris je opravdu široké – snižuje otok a bolest, zlepšuje akné, urychluje hojení aftů, oparů, infekčních koutků či zánětů dásní a ústní dutiny. Pomáhá při drobných i větších poranění včetně těch chronického rázu, jako jsou vředy nebo proleženiny. Je velmi vhodný i na hnisavé rány. Používá se také na hojící se popáleniny 1. a 2. stupně. ActiMaris je díky svému přírodnímu složení a šetrnému působení vhodný už pro kojence. Mohou ho dokonce používat i lidé se vzácným onemocněním kůže, jako je tzv. Nemoc motýlích křídel. Lze jej používat na sliznice dutiny ústní, nosní i genitálií. Je tedy vhodným přípravkem například při kvasinkových infekcích pochvy. ActiMaris se s úspěchem používá také na čerstvé pooperační jizvy, protože změkčuje a zlepšuje jejich vzhled.

ActiMaris lze zakoupit běžně v kamenných i internetových lékárnách nebo přímo na webových stránkách www.actimaris.cz. V nabídce najdete ActiMaris gel, který je určen na hojení drobnějších ran, jako jsou afty, opary, puchýře a podobně. Roztok ActiMaris Forte je vhodný zejména k urychlení hojení závažných, infekčních a špatně se hojících ran, vředů či dekubitů. ActiMaris Sensitiv je roztok na výplach a hojení ran pro osoby s citlivou a podrážděnou pokožkou. Roztok a gel se mohou vzájemně kombinovat. Taková kombinace se používá například při léčbě akné.

Velikou výhodou ActiMaris je kromě přírodního složení také jeho univerzálnost. Namísto několika lahviček a tubiček, které po čase nespotřebované vyhodíte, můžete mít v lékárničce malé balení gelu a roztoku ActiMaris. Sami zjistíte, jak široké je jeho využití a že je opravdu přípravkem pro celou rodinu.Čtěte na Medicínu:

Proč cvičit aneb co v příručce nenajdete

Objevte lahodnou chuť a povzbuzující účinky zeleného čaje

Bolest hlavy…? Už jen minulostí!

Originální dárek: Zdraví a rovnováha