Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Hubněte příjemně

Víte, že přímo v Praze existuje místo, kde se potkávají tradiční orientální lázeňské procedury s moderními přístroji? Takovým místem jsou Lázně Jupiter a najdete je v pražské Krči.

Lázně Jupiter jsou zaměřeny na podporu lymfatického systému, léčbu bolesti zad, celkovou relaxaci, ale také na boj s nadváhou a celulitidou. Lidé trpící nadváhou mají dost často problém svléknout se do plavek nebo cvičebního úboru, a tak mnohdy své problémy ještě prohlubují. K nadváze se pak přidávají zdravotní potíže, otoky, celulitida a celková únava. V Lázních Jupiter jsou ale na takové klienty připraveni a nabízejí jim speciální balíčky, které zahrnují zeštíhlovací i zkrášlující procedury.

Správné fungování lymfatického systému je základ

Lidé, kteří se nedostatečně hýbají, mají potíže se správným fungováním lymfatického systému – ten totiž nemá svůj vlastní pohon, ale rychlost cirkulace lymfy závisí pouze na tom, jak moc se hýbeme. Jakmile lymfa proudí pomalu, dochází k zavodnění a otokům, což má za následek nejen zdravotní ale i estetické potíže. Takový člověk vypadá silnější, než ve skutečnosti je. Proto jsou v Lázních Jupiter součástí programu proti nadváze procedury na podporu lymfatického systému a to jak ruční, tak i pomocí moderních přístrojů. Jedním z takových je Starvac. Ten pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) s patentovanými válečky, což zajistí kvalitní lymfatickou masáž. Podtlak narušuje tukové buňky, které jsou odplavovány lymfatickým systémem z těla. Tím dochází k úbytku tukové tkáně a k výraznému zeštíhlení. Pokožce se navrací elasticita, zpevňuje se ochablé podkožní vazivo a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Snížení podkožního tuku a celulitidy

Další metodou, jak přispět k pevnější a štíhlejší postavě, je například Body wrapping – termoaktivní zábal na spalování podkožního tuku. Tento skořicový zábal kromě snížení množství podkožního tuku dokáže také vyhlazovat celulitidu a zvýšit pružnost pokožky.

Dalším pomocníkem v boji s nadváhou je třeba moderní přístroj VacuShape, cvičící stroj FIVERIDERS nebo Rolletic – masážní, rekondiční stroj. Mechanická masáž pomocí tohoto stroje uvolňuje svalové napětí, zlepšuje lokální i celkové prokrvení. Masírované partie dokáže zeštíhlit o několik centimetrů. A dokonce je klienty ověřeno, že pomocí masážního přístroje Rolletic se v těle uvolňují hormony štěstí endorfiny. A ten, kdo se cítí šťastně, se tolik nehrbí a nenosí skloněnou hlavu, a proto hned vypadá mladistvěji a zdravěji, i kdyby mu na těle neubyl ani gram. Ale i ze zdravotních důvodů je dobré se nadbytečných kilogramů zbavit. S pomocí odborníků to půjde mnohem snáz.Čtěte na Medicínu:

Babské rady na bradavice

Antioxidanty a jejich význam pro lidské zdraví

Ananasová šťáva