Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Přirozená cesta k obranyschopnosti: ImunoBran

Na vzniku infekčních a nádorových onemocnění se podílí především narušená imunita. Ta může také vyvolat atopický ekzém, sennou rýmu nebo chronické záněty, které se nyní vyskytují v alarmujícím počtu. A právě z toho důvodu byl podpořen intenzivní výzkum, vedoucí k vytvoření multifunkčního doplňku potravy ImunoBran, který zvýší přirozenou obranyschopnost.

ImunoBran (MGN3) je přípravek, jenž chrání uživatele nejen před běžnými, ale i před vážnými onemocněními. Obsahuje enzymově modifikovanou polysacharidovou vlákninu, která je z rýžových otrub a je rozpustná ve vodě, díky hemicelulóze B. Ta je modifikována komplexem japonské medicinální houby Shiitake. Imunobran už si získal skvělou pověst nejen v Japonsku, ale ve více než 50 zemích světa.

Jak ImunoBran působí?

Díky svému složení pomáhá ImunoBran zvýšit přirozené samoléčící schopnosti organismu. Dokáže snížit hladinu cholesterolu v krvi a zlepšit také metabolismus cukrů. Tím pádem umožní zredukovat dávku inzulínu. Je skvělou prevencí proti karcinogenům ve stravě a také se dá účinně využít při léčbě rakoviny. Jeho skvělou vlastností je také to, že zmírňuje nežádoucí účinky a reakce na chemoterapeutika.

Jak ImunoBran užívat?

Tento přípravek má velice individuální a orientační dávkování a vše závisí na jedinci:

• Běžné dávkování: 5 až 15 mg na kg váhy (při váze 70 kg 350 až 1000 mg denně), minimálně 2 měsíce.

• zvýšené dávkování (u onkologických pacientů): 30 až 45 mg na kg váhy (při váze 70 kg 2000 až 3000 mg denně) dle potřeby, minimálně 2 měsíce. Pokud podáme 75 mg na kg váhy ImunoBran začne velmi rychle působit, a to už do 2 hodin.

Zvýšení, či překročení doporučeného dávkování nezpůsobí žádné zdravotní komplikace. Podání je jednoduché a praktické, ImunoBran se totiž rozpouští ve vodě nebo si ho zkrátka nasypete přímo do úst zhruba 20 minut před jídlem, anebo půl hodiny po jídle. Během užívání je potřeba zintenzivnit pitný režim, a to kvůli detoxikaci, která u užívání probíhá. Ideálně bylinkové čaje či obyčejnou neperlivou vodu. O užívání by měl vždy vědět také váš ošetřující lékař.

A čím se ImunoBran liší od jiných přípravků?

O jeho přednostech se zmínil Mudr.Dušan Tudík: „Funkční potravina ImunoBran obsahuje látku MGN3, jejíž účinnost je skutečně prokázána. Výhodu představuje také její rostlinný původ. Pro ImunoBran hovoří i to, že je dvousložkový, vyrobený enzymatickým působením podhoubí houby Shiitake na směs rýžových otrub. Není to stejné, jako když se dají do kapsle dvě různé byliny. ImunoBran je připraven tak, aby byl zajištěn maximální synergický účinek použitých látek.“

I přes mnoho vědeckých studií, spousta lékařů a odborné veřejnosti přírodním potravním doplňkům nevěří. Je však i řada dalších lékařů, kteří doplňky podporují a uznávají. ImunoBran neslibuje zázraky a vyřešení všech vašich zdravotních potíží vám nezaručí, ale rozhodně přirozenou cestou posiluje. Více se o ImunoBranu dozvíte na www.imunotop.cz.Čtěte na Medicínu:

Co a kolik toho vypít?

Stres a hubnutí

Vyzkoušela jsem služby osobního trenéra online

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Grapefruitová šťáva předchází chřipce i rakovině