Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Modelace prsou vám vrátí ztracené sebevědomí!

Modelace prsou
Podepsala se na vašich prsou gravitace, kojení nebo zkrátka jen nejste spokojena s jejich tvarem? Modelace prsou si se všemi těmito problémy poradí.

Nepleťte si dojmy, modelace prsou není zvětšení prsou! Vhodná je pouze v případě, že jste spokojená s velikostí svých prsou, ale nikoliv jejich tvarem.

Modelace prsou vyřeší:
• Pokles prsou po těhotenství a kojení
• Změnu tvaru prsou a jejich povadnutí
Negativní vliv hubnutí na objem a tvar prsou

Při modelaci prsou upraví plastický chirurg tvar ňader tím, že odstraní povolenou kůži a nadbytečnou tkáň a sešitím operačních ran prsa znovu vytvaruje a do požadované polohy uloží také prsní dvorce. Výsledek je maximálně přirozený a ňadra znovu atraktivní.

Jizvy nejsou napořád
Jizvy po modelaci prsou zůstávají na obvodu ňader, další pak mohou vést od dvorce dolů a utváří tak tvar písmena „T“. Po třech až šesti měsících po zákroku začínají přirozeně blednout. Jejich lepšímu vzhledu lze po kompletním zhojení napomoci také pravidelnou tlakovou masáží a aplikací silikonových náplastí pro výživu a hydrataci tkáně. Na pražské klinice plastické chirurgie a estetické stomatologie Brandeis Clinic můžete po modelaci prsou podstoupit také ošetření jizev laserem Palomar, které je ještě více zjemní, vyhladí a celkově zneviditelní. Pro více informací se zastavte na recepci kliniky Brandeis Clinic v ulici Králodvorská 13 na Praze 1 (vchod na kliniku hned za OD Kotva), tel.: +420 226 291 640, email: info@brandeisclinic.cz.

Co získáte modelací prsou?
- Zvedne vám sebevědomí
- Mladistvý vzhled prsou
- Lepší sexuální život díky vyššímu vlastnímu sebevědomí
- Krásná prsa získáte bez implantátů

Jak modelace prsou probíhá?
1. Zákrok trvá asi dvě hodiny, provádí se v celkové anestezii. Předchází mu předoperační vyšetření a ultrasonografické vyšetření prsou
2. Lékař provede fotodokumentaci hrudníku a rozkreslí na něj linie operačních řezů
3. Provedenými řezy zredukuje přebytečnou tkáň a sešitím těchto ran vymodeluje prsa do požadovaného tvaru
4. Do ran na závěr zavede lékař drén, který minimalizuje riziko vzniku krevního výronu, a následně elastickým obvazem hrudník zafixuje
5. Druhý den drén odstraní a dle stavu je možný odchod do domácího režimu, nebo pokračuje ještě jeden den hospitalizace

Co následuje po zákroku?
Šest týdnů po zákroku musí pacientka nosit speciální elastickou modelovací podprsenku. Po dvou týdnech od zákroku se může vrátit do práce a po dobu dvou měsíců od zákroku se musí vyhnout se namáhavé fyzické aktivitě, sportu a zejména zvedání těžkých věcí.

Modelace prsouČtěte na Medicínu:

Jablečná šťáva

Nechybí vám hořčík?

Kolostrum – podpora imunity tím nejpřirozenějším způsobem

Co (možná) nevíte o vápníku