Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Inspirace na praktické dárky, které potěší

Zdroj foto: pixabay.com

Vánoční šílenství je opět v plném proudu a nám nezbývá než přemýšlet, co komu nadělíme pod stromeček. Někdo už má dárky vyřešené od léta a jiní právě panikaří, co že má ten Ježíšek přinést. Připravili jsme si pro Ježíška hned několik tipů.

Pokud si stále nevíte rady, co nadělíte svým blízkým k Vánocům, můžete přestat zoufat. Vybrali jsme hned několik věcí, které jsou praktické a určitě udělají někomu z vaší rodiny či přátel obrovskou radost. 

Šikovný pomocník do kuchyně

Pro maminku, babičku nebo kamarádku je skvělou záležitostí šikovný pomocník do kuchyně, který ulehčí přípravu jídel a umožní stihnout více věcí současně. Jednou z takových věcí je Multifunkční hrnec All in One od Russell Hobbs.

Tenhle krasavec je z broušené nerezové oceli a má objem 4,5 litru, takže v něm hravě uvaříte pro celou rodinu. Nepřilnavý povrch jistě udělá radost každému, kdo zrovna nefandí drhnutí připečeného jídla. 8 přednastavitelných programů pomůže každé kuchařce s rizotem, těstovinami, ohříváním pokrmu, Sauté nebo s pomalým vařením. Věříme, že tenhle multifunkční hrnec uvítá nejen maminka od rodiny, ale třeba i babička, která už nemůže stát hodiny u plotny.

Uvaří za vás

Pokud chcete zamířit ještě výš, ideálním dárkem je také Multi Vařič Cook@Home. Můžete v něm připravit různé druhy masa, ryb a zeleniny, ale také upéct koláče, připravit nadýchanou rýži a dokonce i vyrobit domácí jogurt. Tento multi-vařič nabízí až 11 možností nastavení, takže ho využijete na jakýkoliv recept. 5l objem navíc zajistí, že se nají celá rodina. Jednoduše se čistí a k tomu vypadá skvěle.

Multi vařič Russell Hobbs

Multi vařič Russell Hobbs

Rýže jako peřinka

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo miluje rýži? Fitness nadšenec, který holduje zdravé stravě či fanda rizota bude nadšený z Rýžovaru a parního hrnce v jednom. Nejen, že připraví 10 porcí rýže, aniž byste pro to museli hnout prstem a automaticky se vypne, když je rýže hotová, také obsahuje přídavný tácek na přípravu ryb nebo zeleniny.

Rýžovar a parní hrnec Russell Hobbs

Parní hrnec

Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny

Čerstvé šťávy jsou pro naše zdraví a vitalitu naprosto skvělé. Máte mezi svými blízkými někoho, kdo ještě nemá odšťavňovač? Obdarujte ho kvalitním Aura Odšťavňovačem od Russell Hobbs.

Tento šikovný odšťavňovač poskytne celé rodině dávku vitamínů a prospěšných látek prostřednictvím šťáv z měkkého i tvrdého ovoce i zeleniny. 

Lahodné smoothie za pár vteřin

Snad každý už slyšel o výhodách smoothie. Je lahodné, zdravé a vydatné jako snídaně nebo svačinka. Ideální pro jedince, kteří stále honí čas a příprava jídla musí často stranou. To ovšem není nic dobrého pro naše zdraví. Smoothie maker Explore Mix&Go udělá radost opravdu každému. Jednoduše rozmixujete a můžete si vzít svačinku kamkoliv s sebou. Díky chladícím trubicím bude nápoj i po nějaké době chutnat stejně jako čerstvě připravený. Komu by se takový dárek nehodil? :)

Explore Mix&Go

Doufáme, že jste načerpali inspiraci a přejeme vám krásné Vánoce.Čtěte na Medicínu:

Granátové jablko. Připravte si z něho domácí šťávu!

Buďte krásnější s mandlovým olejem!

Do lázní můžete zajít i v Praze