Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Dárečky pro zdraví celé rodiny

Zdraví pro celou rodinu můžete najít i pod stromečkemKaždoroční dilema, co dát pod stromeček je zase tady. Dárek by měl být originální a musí potěšit. Zároveň by měl být praktický. Najít takový dárek ovšem není vůbec jednoduché, proto jsme si pro vás připravili několik tipů, které nejen udělají radost, ale také velmi dobře poslouží.

Péče o děti k rodině neodmyslitelně patří. Nakupovat roztomilé oblečení je sice zábava, ale obdarovanému miminku se pak oblečky kupí a těžko je stihne unosit, než z nich vyroste. Naopak praktické dárečky potěší rodiče mnohem víc. Konec konců, to malé z toho stejně ještě nemá rozum a největší radost z Vánoc jsou ozdoby a světýlka na stromku.

Dětská váha

Zajímavým tipem na vánoční dáreček je dětská váha. Zprvu se může zdát nezajímavá, ale představte si, jak rodiče sledují své maličké růst a postupně si zapisují každou změnu. Zkuste k váze přibalit také originální blok na zjištěné údaje, do kterého se dítě moc rádo podívá, až vyroste.

Ohřívač stravy

U miminek se ještě chvíli ohřejeme. Všechny maminky jistě ocení pomocníka při ohřívání jídla. Digitální ohřívač dětské stravy usnadní krmení a nemusíte se strachovat, že jídlo nebo pití vychladne. Potěší také nízkou spotřebou.

Ohřívač stravy

Inhalátory

Alergie a astma jsou poměrně běžnou záležitostí. V dnešní době není divu. Jedním z pomocníků při těchto potížích je inhalátor. Může ho použít celá rodina a na výběr je z mnoha variant. Dokonce můžete pořídit i solnou dýmku nebo inhalátor s dětským designem. Znečištěné ovzduší vám už potom nemusí dělat takové starosti.

Biolampa

Opravdu skvělým dárkem může být biolampa. Tento certifikovaný zdravotnický prostředek je založený na synergickém terapeutickém účinku čtyř metod, které jsou klinicky ověřené. Lampu můžete využít na bolavé klouby, poškozenou tkáň, redukci jizev nebo otoků. Využití je velmi široké a určitě se hodí do každé domácnosti.

Biolampa - Handy Cure

Domácí solná jeskyně

Další skvělou vychytávkou moderní domácnosti by měla být solná jeskyně. Stane se pro vás nepostradatelná při chřipce a nachlazení. Je vhodná pro léčbu astma, bronchitidy, zánětu dutin, alergií a respiračních potíží. Také povzbuzuje imunitní systém dětí i dospělých.

Domácí solná jeskyně

Těmito dárky uděláte nejen radost, ale také něco pro zdraví svých blízkých. Výhodou je, že to vše se dá sehnat na jednom místě a navíc z pohodlí domova. Na www.emedik.cz, což je e-shop ověřený zákazníky. Najdete tam také rehabilitační a cvičební pomůcky, čističky a zvlhčovače vzduchu a spoustu dalších věcí pro vaše zdraví. Novinky můžete sledovat na facebooku, a tak vám nic neunikne. Teď už zbývá pouze vybírat.Čtěte na Medicínu:

Pomerančová šťáva je ideální nápoj ke snídani!

Rooibos je považován za elixír zdraví

Fantastický přístroj Laxman: za 20 minut chytřejší, zdravější a výkonnější.