Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Teplá voda s citronem omlazuje a uzdravuje!

Tepla voda s citronem omlazuje a uzdravuje

Chcete vypadat mladě? Mít krásně čistou pleť zářící zdravím? Svěží dech a dobré zažívání? Pijte každé ráno teplou vodu s citronem.

Voda a citron
Vypít každé ráno po probuzení sklenici vody (nejlépe vlažné až teplé, neboť pití studených nápojů po ránu není dobré na žaludek, a znamená pro organismus šok) doporučují odborníci již léta. Během noci totiž ztratí náš organismus spoustu vody, kterou je třeba doplnit. Když doplníme zásoby vody hned po ránu, necítíme se přes den tolik unavení. Ještě příznivější vliv na naše zdraví má voda, do které přidáme citron.

Jak se ukazuje, obyčejná teplá voda s citronem, má na naše zdraví blahodárný vliv. A nejen na zdraví, ale také na krásu.

Tepla voda s citronem ma blahodarny vliv pro nase zdravi

Mladší, zdravější, krásnější
Pokud každé ráno vypijete sklenici (cca 200 až 250ml) teplejší vody, do které přidáme šťávu z ½ citronu, Vaše pleť se omladí a rozzáří. Kromě toho budete mít krásně svěží dech. O to se postará právě čerstvá citronová šťáva. Tento jednoduchý nápoj rovněž přispívá k dobrému zažívání. Pomáhá předcházet zácpě a zbavuje tělo škodlivin. Jedná se totiž o významný zdroj antioxidantů. A pozor, protože obsahuje pektinovou vlákninu, rovněž napomáhá hubnutí. Kromě toho uvolňuje dýchací cesty a celkově posiluje imunitní systém.

Citron Vasi plet omladi a rozzari

Příprava skoro nic nestojí
A to není zdaleka vše. Teplá voda s citronem pomáhá proti depresím, je zdravá na srdce, neboť udržuje v normálu krevní tlak, pomáhá při revmatismu, nachlazení, chřipce, horečce, a dokonce i při bolestech v krku. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Příprava tohoto nápoje skoro nic nestojí. Jen minutku času. Účinky však stojí za to.

Zdroj foto: Pixmac.cz, ISIFAČtěte na Medicínu:

Červené víno a zdraví

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Toxické kovy a odstranění kovů z organismu

Med a skořice jako lék