Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Vysoký tlak? Nevadí! Tuto kávu můžete pít i vy

Zdroj foto: pixabay.com

Jste milovníkem kávy a zároveň chcete udělat něco pro své zdraví? Představte si, že v šálku kávy získáte spolu s intenzivní chutí a aroma také léčivé látky prospěšné pro váš organismus. Káva a houba… Že to nejde dohromady? Omyl! Ochutnejte kávu s vyhlášenou medicinální houbou Reishi.

Doplňky stravy jsou dnes využívány téměř každým. Málokteré se ale mohou chlubit tím, že nemají žádné vedlejší účinky. Mezi takovéto potravinové doplňky patří například medicinální houby. Jednou z nejznámějších medicinálních hub je Ganoderma lucidum neboli Reishi, česky Lesklokorka lesklá. Tato čínská léčivka je už odpradávna využívána v medicíně pro své pozitivní účinky na krevní oběh, imunitní systém a antitumorové působení.

Reishi - Ganoderma

Káva s Ganodermou

Společnost GANOCOFFEE s.r.o. spojila úžasnou chuť, požitek, energii a vůni kvalitní instantní kávy spolu s medicinální houbou Ganoderma lucidum. Obsahuje 96% kávy a 4% Ganodermy.

Káva s Ganodermou

Je obecně známo, že káva zvyšuje krevní tlak. Houba Reishi má ale tu úžasnou funkci, že dokáže váš tlak regulovat přesně tak, jak tělo potřebuje, tedy snížit i zvýšit! Tím pádem se neutralizuje vlastnost kávy, díky níž ji mnozí lidé přestali pít, doporučuje se tedy i pro osoby s vysokým krevním tlakem. Káva Ganocoffee také neutralizuje kyselost v organismu a zabraňuje pálení žáhy. Při pravidelném užívání sami poznáte její léčivé účinky. Tuto kávu si můžete dopřát také ve variantě 2 v 1, což je ideální například do práce.

Horká čokoláda s Ganodermou

Pokud nejste zrovna kávový typ a dáváte přednost spíše sladším nápojům, vyzkoušejte lahodnou horkou čokoládu s Ganodermou. Tento nápoj spojuje kvalitní kakao a výtažek z léčivé Reishi. Vyniká jedinečnou a intenzivní čokoládovou chutí. Nejen že si pochutnáte, ale zároveň uděláte něco pro své tělo.

Horká čokoláda s Ganodermou

Pravidelným užíváním Ganodermy se můžete zbavit mnoha neduhů. Tato houba se dá užívat dlouhodobě bez vedlejších účinků, což svědčí o její účinnosti a jemnosti k vašemu organismu. Reishi pomáhá objevovat skryté choroby a toxické látky v těle a tím reguluje tělesné funkce a odkrývá oblasti zasažené chorobami. Jednou z dalších mnoha výhod této houby je její vlastnost udržovat tělesné funkce v optimální činnosti, což vám vrátí mladistvý vzhled a omladí váš organismus. Ne nadarmo se jí říká houba nesmrtelnosti.

Produkty Ganocoffee si můžete objednat na www.imandragora.cz.Čtěte na Medicínu:

Česnek medvědí je velmi nedoceněnou bylinou

Kynuté české lívance z celozrnné mouky

Babské rady na imunitu

Očistou těla k uzdravení