Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Osvědčený přípravek s novým složením

Mast Pityol nejspíše zná každý, kdo někdy trpěl na ekzémy, silné akné, opruzeniny, zapařeniny nebo jiné záněty kůže. Nyní je tento oblíbený přípravek inovován a brzy ho seženete v novém kabátě pod názvem neoPhytiol.

Pityolová mast byla mezi zákazníky velice oblíbeným produktem, protože zkrátka fungovala. Ať už vás trápilo akné, které ho se nešlo dlouhodobě zbavit, nebo přetrvávající ekzémy, či záněty kůže, Pityol potíže většinou rychle zmírnil nebo dokonce odstranil. Proč tedy z trhu zmizel?

Kyselině borité se raději vyhýbejte

Účinnost Pityolu byla založena zejména na látkách Ichthamol, zinek a kyselina boritá. A právě ta mohla u některých osob s citlivou pokožkou působit problémy. Z důvodu obsahu kyseliny borité nesměly Pityol užívat děti do deseti let, neboť kyselina boritá se může vstřebávat i neporušenou kůží a otravy v dětském věku nejsou v literatuře nijak vzácné. Před jejím používáním už dokonce varovala Americká lékařská společnost. Jestliže jste však byli zvyklí Pityol používat, nemusíte se obávat, nyní je na trhu nově k dostání mast pod názvem neoPhytiol s vylepšeným složením i účinky.

Léčivá síla lišejníku a lékořice

Kyselina boritá je v neoPhytiolu nahrazena moderními kyselinami usnovou a glycyrrhizínovou. Kyselina usnová je obsažena v některých druzích lišejníku, má silné antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky. Extrakty z lišejníku se používaly i v lidovém léčitelství na hojení ran, bolesti v krku či zubů a proti horečce. Účinně zabraňuje infekcím kůže. Kyselinu glycyrrhizínová, která se získává z léčivé lékořice, je známá mj. pro své protizánětlivé schopnosti.

Výhodou neoPhytiolu oproti původní masti je také to, že neobsahuje žádné parabeny. Svým složením bude tedy zcela vyhovovat i těm, kteří dávají přednost přírodním přípravkům bez zbytečných uměle vyrobených látek. Přípravek zakoupíte v nejbližších dnech na webové stránce www.rpshop.cz. Zde najdete inovativní přípravky vyrobené moderní metodou, avšak zpravidla založené na tradiční medicíně. Výrobcem produktů je ryze česká společnost RosenPharma. Sortiment se neomezuje pouze na léčiva, ale v nabídce je také kosmetika či doplňky stravy, a to nejen ve formě „nudných“ tabletek, ale třeba také ve formě energetického piva nebo křupavých bonbonů. Mezi zákazníky jsou též oblíbené například kosmetické polysanové produkty. U výrobků značky RosenPharma se nemusíte obávat, že by obsahovaly nežádoucí a nadbytečné látky. Vše, co je v přípravcích obsaženo, je tam proto, abyste se cítili lépe. Ať už po těle, nebo na duši.Čtěte na Medicínu:

Trápí Vás zahlenění?

Grapefruitová šťáva předchází chřipce i rakovině

Zvětšení poprsí – malé kouzlo s velkým efektem

Olivový olej ze slunné Malagy