Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

„A hlavně to zdravíčko!“

Přát si navzájem k narozeninám či Vánocům hodně zdraví je tak časté, že už kolikrát ani nevnímáme pravý obsah takového přání. Celé zdraví bohužel darovat nemůžeme, i kdybychom sebevíc chtěli, ale dárek, který k němu přispěje, věnovat lze.

Vymyslet dárky pro všechny své blízké je sice příjemná, ale přesto přece jen trochu starost. Čím udělat radost dětem, to je ještě celkem snadné, ale u dospělých už je to horší. Babičky a dědečkové tvrdí, že už nic nepotřebují, a většina mladších si stejně nejraději vybere dárky sama. Ale kdybychom si navzájem pod stromeček nadělili obálky s penězi, asi by bylo kouzlo Vánoc pryč.

Centrum SILVER, GS Ginko 60 PREMIUM

Do lékárny nejen pro aspirin

Vhodným místem, kde vybírat dárky pro dospělé, není – jak by se z úvodu věty mohlo zdát – obchod s erotickými pomůckami, i když také proč ne. Veliký výběr opravdu pro každého najdete v lékárnách. A když zavítáte do internetové, můžete zde vybírat neomezeně dlouho, aniž byste někoho zdržovali nebo obtěžovali. A navíc tak nechytnete žádné bacily.

Cemio Kamzík, Cemio Metric 802 STANDARD

Proč dárky z lékárny? Protože tak opravdu můžete podpořit klasické přání „hodně zdraví“.  V lékárně přece najdete jak klasické léky, tak i doplňky stravy na všechny možné potíže či dietní přípravky (tady ovšem pozor, abyste se někoho takovým dárkem nedotkli). Koupit zde samozřejmě můžete i kosmetiku. Zvlášť před Vánoci se objeví plno kosmetických balíčků, které nejen, že bývají finančně výhodnější než jednotlivé produkty, ale také mívají nějaký dárek nebo lákavé balení, které se bude hodit i po spotřebování produktů.

Dárky od pár korun do tisíců

Výhodou nákupu v internetové lékárně je také to, že zde najdete dárky všech finančních možností. Hledáte drobnost pro kamarádku či kolegyni? Dárkovou sadou čajů nebo přírodních mýdel v krásném balení ji určitě potěšíte a nebude vás to stát víc než okolo stokoruny. Chcete něco luxusnějšího třeba pro sourozence? Pro ženy i muže od dvaceti až do padesáti let se hodí například balíček s kosmetikou Medik 8 pro svěží pleť, zabalený v praktické taštičce, kterou lze později využít na cestách. Když už přece jenom darujete peníze, udělejte to zábavnou formou. Víte třeba, že si vaše švagrová přeje odjet před zimou k moři? Tak co jí dát finanční příspěvek spolu s kvalitním opalovacím krémem? Při troše hledání najdete i nějaký za výhodnou cenu z důvodu blížícího konce exspirace.

Sada přírodních mýdel a balíček kosmetiky Medik 8

Pro prarodiče doplňky stravy na klouby, pro partnera sportovce iontové a proteinové nápoje, pro sestru s bezlepkovou dietou speciální potraviny, pro děti pěnu do koupele, pro puberťáky sérum na akné, pro pejska či kočičku tu taky nějakou dobrotu najdete… zkrátka vybrat dárky na www.Gigalekarna.cz je opravdu jednoduché. A v ušetřeném čase můžete třeba napéct další druhy cukroví, udělat svícny z pomerančů či nakoupené dárky, které vám při nákupu nad 1 200 korun dovezou zdarma až domů, originálně zabalit. Anebo vyrazte s rodinou na vzduch – tím totiž zdraví vás všech podpoříte úplně nejvíc.Čtěte na Medicínu:

Co a kolik toho vypít?

Konzumace avokáda prospívá našemu srdci

Šťáva z lesních plodů