Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Objevte kouzlo produktů SONNENTOR

Sonnentor nabízí výběr čajových kompozic pro každého

SONNENTOR patří mezi průkopníky kontrolovaného ekologického zemědělství v České republice a na našem trhu s biopotravinami působí již druhé desetiletí. Zaměřuje se především na zpracování a výrobu čajů a koření z kontrolovaného ekologického zemědělství. Čaj, ať už černý, zelený, bylinný, ovocný nebo s kořením, sypaný či porcovaný, horký i ledový… je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě a SONNENTOR nabízí výběr čajových kompozic pro každého. Ale nejen čaje, také koření, které dodá každému pokrmu nezapomenutelnou a jedinečnou chuť.

Říká se: Proti všemu vyrostla v přírodě nějaká bylinka.
Moudrost a léčivá síla přírody je stará jako lidstvo samo. Od nepaměti se učenci, léčitelé a lékaři snažili popsat blahodárné účinky bylin. Pro všechny byla společná touha ulevovat bolesti a zvyšovat blaho lidí. V mnoha rodinách se staré recepty dědí z pokolení na pokolení. V SONNENTORu ctí tuto tradici a udržují ji stále živou. Starověké znalosti o léčivé síle bylin jsou zde zachovány, stejně jako samotné byliny, které se pěstují s velkou péčí na rodinných ekologických farmách.

Speciální směsi v praktickém dvoukomorovém nálevovém sáčku

SONNENTOR kromě široké škály bylinných, ovocných a kořeněních čajů nabízí také osm speciálních směsí v praktickém dvoukomorovém nálevovém sáčku, které vás podrží v každé situaci. Do pohody vás znovu dostane čaj Balzám na nervy nebo Srdeční záležitosti, usínat se vám bude dobře s čajem Čepice plná spánku. Ženy najdou úlevu v čaji Pro klid ženy, půstem vás provedou Očista duše nebo Lehčí než pírko a vašemu bříšku pomůže čaj Pro dobrý pocit v břiše. V nabídce SONNENTORu naleznete i ochutnávkovou sadu „Vše zase dobré“, která obsahuje všech osm druhů čajů v praktickém balení.

Nechte se okouzlit i jinými SONNENTOR produkty, které vám po celý rok přinesou spoustu chutí, vůní a inspirací. Pro ty, kteří chtějí zhlédnout zrození čajového nálevového sáčku od výkupu bylin až po jeho samotnou výrobu, nabízí SONNENTOR také zážitkovou exkurzi s názvem Bylinkový ráj, kde spolu se svými blízkými nebo kolegy z práce můžete nasát neopakovatelnou atmosféru. Vyškolení pracovníci vás seznámí s různými druhy cizokrajných bylin, provedou vás skladovými a výrobními prostory a také se v krátkém filmu seznámíte s prací a filozofií SONNENTORu. V areálu firmy se nachází též Bylinková zahrada sv. Hildegardy, kde si můžete ve vegetačním období vyzkoušet své znalosti bylin, které používali již naše babičky. Bylinkový ráj je pro návštěvníky otevřen celoročně. Součástí Bylinkového ráje je i možnost návštěvy firemní prodejny, kde naleznete inspiraci nejen na dárky pro své blízké, ale určitě si v rozsáhlém sortimentu vyberete i ten Váš nejoblíbenější čaj nebo koření.Čtěte na Medicínu:

Aloe Vera, kouzelná bylinka existuje

Znáte poklad přírody jménem Arónie?

Čerstvé šťávy prospívají našemu zdraví

Návrat do života. Jak pomoci onkologickým pacientům