Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Simpsonovi skvěle chutnají, o mozek, imunitu i kosti se starají

Hravá kolekce vitaminů se Simpsonovými

Znáte to, nemoc dítěte Vám dokáže pořádně zkomplikovat plány. A většinou tehdy, kdy je to nejméně potřeba. Kondici dítěte a jeho zdravotní stav ovlivňuje životní styl a také jídelníček. Rodiče by měli dbát na pestrou, pravidelnou a zdravou stravu, dostatek pohybu, pobyt na čerstvém vzduchu a celkovou pohodu dítěte v přirozeném režimu. Je prokázáno, že díky smíchu a optimismu najdeme v krvi vyšší hladinu protilátek posilujících imunitní systém.

Smějte se

Hravá kolekce vitaminů s vtipnou žlutou rodinkou The Simpsons vám vykouzlí úsměv na tváři. Každý díl přinese něco zajímavého, jiného, skryté vtípky, vzpomínky i prostě jednoduchou zábavu. Někdy až satirický humor baví děti i dospělé.

Hravé produkty pro Vás a Vaše děti

Určitě víte, jak důležitý je správný vývoj mozku i kostí v dětském věku. Nejvíce těchto nezbytných látek najdeme právě v rybách, ale co když je Vaše dítě nesnáší?

Zkusili jste však dětem dát lžičku rybího tuku. Brrrrrr! Také máte husí kůži?

Teď je všechno jinak. Doslova nabitý produkt z hravé kolekce The Simpsons Omega 3 EPA + DHA se skvělou příchutí tutti frutti si děti zamilují. Žvýkací kapsle The Simpsons Omega 3 + vitaminy D3 + E obsahují rybí olej z tuňáka ve formě BioPure DHA. Jde o unikátní surovinu, která díky svému speciálním zpracování ztrácí rybí pachuť a tím zpříjemňuje užívání zejména dětem. A aby Vaše děti prožívali hravé dobrodružství s knihou v ruce, máme pro ně dárek v podobě magnetické záložky do knihy.

Multivitaminy s omega 3

Stále častěji se u dětí i dospělých objevují poruchy imunity, provázené zvýšenou citlivostí na celou řadu alergenů. Důležitými posilovači imunity jsou vitamíny nebo životodárné kolostrum, obsažené v mateřském mléce. Kolostrum dokáže podpořit imunitu a připravit dětský organismus třeba na nástup do školky nebo školy. Účinně pomůže také v období viróz a proti nachlazení nebo ze začarovaného kruhu opakujících se onemocnění.  

Multivitaminy + kolostrum z řady The Simpsons

V produktové řadě The Simpsons je i extra jemné želé, nabité nejen chutí, ale i vitamíny. Obsahuje vitamín C i jeho přírodní zdroj - extrakt z šípku. Kromě tohoto důležitého antioxidantu, kterým céčko bezesporu je, dodá tělu i komplex vitamínů B, taky D3 a navíc jod i zinek. Jde o zdravý koktejl, který se stará ocelkovou pohodu organismu - normální činnost imunitního systému, nervové soustavy a vývoj i stav kostí a zubů. Stačí jen 2 želé denně, abyste pokryli potřeby dětského organismu. Novinkou tohoto roku je The Simpsons Multivitamin želé s dárkem, skákacím hopíkem, kterých není nikdy dost. :)

Získáte i skvělý dáreček v podobě hopíka

Těšte se. Skvělé balení vitaminů The Simpsons Multivitamin želé & Multivitamin + kolostrum v růžovém kufříku s Lisou nebo modrém s Bartem najdete již od října v každé dobré lékárně.

Velmi nápadité balení vitaminů The SimpsonsČtěte na Medicínu:

Jak se stravovat?

Dřevo má příznivý vliv na naše zdraví

Domácí pita chléb spolu s ďábelskými fazolemi

Co máme vlastně pít při detoxikačních kůrách?

Dopřejte si ten nejlepší zelený čaj – japonský Matcha