Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Jste na výletě v Praze? A víte, kam na dobrý oběd či večeři?

Určitě znáte ten pocit, kdy jste na dovolené či výletě v jiném městě a nevíte kde se v záplavě restaurací dobře najíst. O to těžší to je, pokud jste v Praze, která vám snad v každé ulici nabídne některou z místních provozoven. Máme pro vás trojici tipů, jaké adresy stojí za navštívenou.

Photo on VisualHunt.com

 

Poctivá česká kuchyně a pivo v jednom

Česká kuchyně v tom nejlepším možném provedení a do toho dobře vychlazené a natočené tankové pivo. Přesně tak se dá popsat řetězec restaurací, který má několik provozoven i v Praze s názvem Kozlovna. Všechny tyto restaurace mají společnou obchodní politiku zaměřenou na českou kuchyni a kvalitní osvěžení, jedná se rovněž o jednu z nejúspěšnějších ryze českých franšíz.

 

Pizza, která chutná jako v Itálii

Pak ale přichází chutě anebo horké dny, kdy je česká omáčka až moc těžká. Člověka pak nenapadne nic lepšího než kvalitní jižanská kuchyně. Ta se vyznačuje obyčejností a jednoduchostí, která je na míle vzdálená našemu pojetí složení surovin a práce s nimi. V tomto ohledu za návštěvu rozhodně stojí síť restaurací, kterou naleznete na stránce Pizza-Einstein.cz. Jedná se celkem o čtyři pizzerie v Praze, kde nabízejí nejen výtečnou pizzu, ale také skvělé saláty a kvalitní jídla z těstovin.

Pro horké dny nebo naopak příjemné a romantické večery je takové místo zcela ideální. A kdo si chce kousek italské kuchyně užít jen jednoduše u sebe doma, tak se může spolehnout na kvalitní rozvoz, který je u pizzerie už téměř samozřejmostí.

 

Indie v centru Prahy

Photo on VisualHunt.com

Pokud pak máte chuť na něco opravdu unikátního, tak vám nejvíce po chuti budou například orientální směsi koření a exotické úpravy mas. Pro tyto případy vás navedeme rovnou do městské části Smíchov, kde se v okolí obchodní centra Anděl nachází hned několik indických restaurací, do kterých nejen že rádi zavítáte jednou, ale s chutí a láskou se do nich budete vracet kdykoliv to bude možné.