Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Imunita

7 tipů pro posílení imunity

Zejména v době, kdy na nás ze všech stran útočí smrkající a kýchající lidé se ptáme sami sebe, zda jsme na tento útok dobře připraveni. Posílili jsme svou imunitu dostatečně na to, aby ustála všechny ty viry a bacily? Nebo jsme něco zanedbali a nemoc nás dostihne také?

Podpořte svou imunitu

ARÓNIE, RAKYTNÍK, GRANÁTOVÉ JABLKO jsou antioxidanty v přírodních šťávách. Pozdní podzimní a časné jarní počasí je pro náš organismus velkou zatěžkávací zkouškou.

Přírodní potravinový doplněk s obsahem Colostra

Tablety Respi40 jsou přírodní potravinový doplněk s obsahem Colostra, mikrobiálních lyzátů a vitamínem C. Jedinečná kombinace zdraví prospěšných látek z Colostra a bakteriálních lyzátů celkově podporující zdraví a normální funkci imunitního systému.

Přírodní podpora našeho organismu

Moderní medicína umí úspěšně léčit spoustu nemocí a díky za to. Průběh nemoci však závisí nejen na způsobu léčby, ale také velmi významně na stavu našeho organismu. Jeho fungování bychom měli proto podpořit pomocí přírodních přípravků.

Uzdravte se dříve, než onemocníte

Nemoc se stala součástí našeho života. Ať už jde o běžnou chřipku nebo o něco vážnějšího. Jak ale nemocem předcházet? Představte si, že zjistíte nemoc ještě několik měsíců předtím, než se projeví. Že to není možné? Ale je!

Znáte ty nejsilnější imunostimulanty?

Organismus je jako velice složitý stroj plný součástek. Jedna bez druhé nemohou správně fungovat a dohromady tvoří pozoruhodnou souhru. Někdy nám ani nedochází, jak moc můžeme naše tělo ovlivnit. Dnešní medicína je velmi pokročilá, jak ale pomoci svému tělu správně pracovat bez zbytečných chemikálií? Které imunostimulanty vyhrávají na plné čáře?

Zdraví, které chutná

Jak snadno a rychle dodat tělu potřebné vitaminy a minerály v tomto chladném podzimním období? Právě rozpustné šumivé tablety jsou výborným prostředkem k doplnění potřebných látek a k dodržování pitného režimu.

Přirozená cesta k obranyschopnosti: ImunoBran

Na vzniku infekčních a nádorových onemocnění se podílí především narušená imunita. Ta může také vyvolat atopický ekzém, sennou rýmu nebo chronické záněty, které se nyní vyskytují v alarmujícím počtu. A právě z toho důvodu byl podpořen intenzivní výzkum, vedoucí k vytvoření multifunkčního doplňku potravy ImunoBran, který zvýší přirozenou obranyschopnost.

ZBAVTE SE nekonečné ÚNAVY!

Při detoxikaci probíhá očištění těla od škodlivých toxinů, solí a nežádoucích látek, které se z těla nedostanou přirozeným způsobem. Existuje řada nepravdivých mýtů, které mohou detoxikaci organizmu spíše zpomalit nebo v horším případě úplně znemožnit. Kde je vlastně pravda? Podívejme se na nejrozšířenější polopravdy a nepravdy zblízka

Chlorella, znáte její účinky na zdraví?

Když začneme číst články o civilizačních chorobách, můžeme po několika stránkách nabýt dojmu, že čím je lidstvo starší, tím je také nemocnější. A skutečně - alergie, diabetes, vysoký cholesterol, krevní tlak a s tím související kardiovaskulární choroby a mnohé další zdravotní neduhy, mezi nimi i onkologická onemocnění, zasahují čím dál širší skupinu obyvatel.

Imunita – základ zdraví

Jste často unavení? Každou chvilku na Vás zaútočí nemoc? Pak máte nejspíš nedostatečnou imunitu. Naštěstí lze ji změnou životního stylu posílit. Zejména když zařadíte do svého jídelníčku super potraviny.

Víte, co je křemelina, a jak pomáhá našemu zdraví?

Pokud jste si tipli, že se jedná o hmotu odvozenou od křemíku, máte pravdu. Křemelina je sypká sedimentární hornina s vysokým obsahem oxidu křemičitého, která vznikla z planktonu v oceánech či sladkovodních jezerech, a která má blahodárný vliv na naše zdraví. To je dáno vysokým obsahem křemíku, nezbytné látky k zajištění správného fungování našeho organismu.

Koloidní stříbro vs. antibiotika

Neustále se zvyšující nárůst užívání antibiotik a to nejen v medicíně, ale také v potravinářské výrobě, odstartoval raketovým tempem vznik odolnosti bakterií na antibiotika a ty se pomalu stávají vůči antibiotikům imunní.

Nejvyšší čas na jarní detox!

Také se cítíte po zimě unavení a bez energie, přestože nechladnější období v roce už před několika týdny kalendářně skončilo? Je nejvyšší čas na jarní detox! Sáhněte po některém z detoxikačních pomocníků, kteří Vás dostanou znovu do formy.

Chrupavka ze žraloka prospívá pohybovému ústrojí

Trápí Vás bolesti kloubů nebo páteře? Revma či osteoporóza? Anebo jste zdraví jako řípa, ale pravidelně vystavujete své tělo zvýšené fyzické zátěži? V každém případě byste měli vědět, že chrupavky ze žraloka mají blahodárný vliv na náš pohybový aparát.

Jak se provádí očista tlustého střeva

To, že je správná funkce tlustého střeva základním stavebním kamenem našeho zdraví, věděli naši předkové tisíce let před naším letopočtem, a proto věnovali pozornost pravidelné očistě tohoto orgánu. Jen pro zajímavost, první zmínky o klystýru pocházejí již ze staré Číny. Současná medicína však zná i efektivnější metodu, jak provést očistu tlustého střeva.

Co máme vlastně pít při detoxikačních kůrách?

Už jsme si povídali o významu detoxikace, řekli jsme si o působení a způsobech očisty, ale ještě jsme si neřekli, které tekutiny jsou nejvhodnější k podpoření očisty těla. Voda, voda a zase voda... Myslíte si, že voda z vašeho kohoutku stačí? Nechci zde podceňovat kvalitu vody z kohoutku, protože to je jiné téma, ale pojďme se podívat, jakou vodu by jsme měli pít právě při detoxikační kůře a voda z kohoutku to určitě nebude i když je sebekvalitnější.

Druhy toxinů, aneb co tělu škodí?

Také si často pohráváte s myšlenkou detoxikace, ale stále to odkládáte? Cítíte se jako námořník na lodi? Jednou jste plní energie a jindy se Vám motá hlava, jste unavení, vše se s vámi točí a nemáte náladu?

Očistou těla k uzdravení

Naše tělo je jako továrna, vyrábí energii pro různé procesy v našem těle. Pokud tělu dodáváme zdravé suroviny a dbáme na zdravý životní styl je vše v pořádku, ale prostředí ve kterém žijeme nám nedovoluje žít v souladu s přírodou a naším organismem . Je normální, že se po těžkém dni osprchujeme, smyjeme ze sebe stres a odpočineme si, stejně tak by jsme měli jednou za čas provést i vnitřní očistu těla a očistit organismus od veškerých toxinů, které denně dýcháme a jíme. Tento proces očisty se nazývá detoxikace a co to vlastně znamená?

Uzliny, proč jim věnovat pozornost?

Mízní uzliny jsou orgány lymfatického systému. Právě v mízních uzlinách dochází k vychytávání cizorodých látek a antigenů. Hlavní funkcí uzlin je podíl na imunitním systému těla, a to tím, že brání organismus proti vnějším patogenům.
12