Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Vyzkoušejte zdravé novinky z Goji

V poslední době velmi rozšířené téma v mnoha magazínech zabývajících se zdravou výživou a vařením. Oblibu si GOJI získala nejen díky svému úžasnému složení, které se pyšní označením nejzdravějšího ovoce na Zemi, ale také svou jedinečnou a skvělou chutí. Jestliže se říká, že čím zdravější jídlo, tím horší chuť, u GOJI to rozhodně neplatí.

PROČ NEJZDRAVĚJŠÍ OVOCE NA ZEMI?
Schválně, napadne vás jiné ovoce, kterého denně stačí vypít pouhých 25 ml a bude působit jako elixír zdraví, krásy a mládí? Čínská tradiční medicína takto využívá GOJI už více než 5 000 let, a to kvůli vysokému obsahu prospěšných vitamínů, minerálů i dalších účinných látek. Ne nadarmo je GOJI označována za ovoce s nejvyšším obsahem antioxidantů!

Víte, že GOJI obsahuje 59 930 jednotek ORAC? Ty udávají schopnost antioxidantů pohlcovat volné radikály. Druhý nejvyšší počet má tmavá čokoláda – pouze 13 120 ORAC.

PROČ KVALITA HIMALYO?
Při pěstování a zpracování GOJI pro HIMALYO nejsou používána chemická hnojiva, pesticidy, postřiky ani geneticky modifikované organismy. Produkty jsou pro organismus čistým přírodním bohatstvím.

ŠIROKÝ VÝBĚR PRODUKTŮ Z GOJI PRO CELOU RODINU
GOJI můžete konzumovat v různých podobách. Každému z nás vyhovuje jiná forma konzumace. Ať už podle zvyklostí či věku. Zdaleka nejrozšířenější, a svým způsobem pro lidský organismus i nejprospěšnější, je bezesporu zastudena lisovaná šťáva z GOJI .

HIMALYO GOJI ORIGINAL 100% JUICE BIO
GOJI ORIGINAL 100% juice BIO je čistá, za studena lisovaná šťáva, která dodá tělu potřebné látky v té nejvyšší jakosti. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani syntetické chuťové přísady. Skleněná lahev navíc dokáže oproti plastovým lahvím uchovat cennost šťávy v originální podobě po celou dobu její konzumace. 100% juice BIO je ideální k přímé konzumaci a není nad to, nastartovat si den pomocí tak lahodného džusu. Už pouhými 25 ml šťávy z plodů kustovnice čínské dodáte tělu doporučenou denní dávku antioxidantů, minerálů, aminokyselin i vitamínů.

Na 1 litr GOJI džusu se spotřebuje při lisování přes 6 kilogramů těch nejlepších plodů v BIO kvalitě.

SUŠENÉ PLODY GOJI EXCLUSIVE BIO
Zajímavou a velmi chutnou alternativou zdravé energie jsou sušené plody GOJI EXCLUSIVE BIO. Už jste měli možnost je vyzkoušet? Stejně jako džus jsou i plody výborné samotné. Sušená GOJI v BIO kvalitě je nesrovnatelně lepší než běžně dostupná kustovnice. Plody jsou lahodné, šťavnaté a sladké. Jsou tak dobré, že si na nich lehce vytvoříte závislost. Plody GOJI lze směle přidávat do studené i teplé kuchyně, svou chutí si o to vyloženě říká.


GOJI dodá vašemu jídlu naprosto unikátní a specifickou chuť.

GOJI PRÁŠEK BIO
Podobně jako plody můžete přidávat do salátů, polévek, omáček, moučníků i různých koktejlů také BIO prášek z GOJI. Hodí se opravdu do všech pokrmů.


Naučte se vařit s GOJI a objevte kouzlo zdravé nevšední kuchyně. Budete nadšeni!

KONOPNÝ ČAJ S GOJI BIO
Jste vyčerpaní, žijete ve stresu a dochází vám síly? Nebojte se sáhnout po zdravém konopném čaji s GOJI . Nejen, že vás dobře naladí po psychické stránce, ale čaj s jedinečnou ovocnou chutí vám navíc posílí imunitu a dodá plno antioxidantů a minerálů. 


V létě osvěží, v zimě zahřeje!

TABLETY GOJI BERRY
Jedete na dovolenou či na služební cestu a nemůžete si s sebou přibalit pravidelnou dávku tekuté GOJI? Nevadí! I pro vás má HIMALYO řešení. Praktickou alternativou doporučené denní dávky jsou tablety GOJI BERRY. Jsou vhodné pro ty, co často cestují nebo pro ty, který doposud nepřišli na chuť nedoslazovanému čistě přírodnímu 100% džusu. Stačí 1-2 tablety denně.

BALZÁM NA RTY S GOJI
Balzám na rty s GOJI přináší vašim rtům dokonalou ochranu a péči. Jemně tonizuje a zvýrazňuje přirozenou barvu rtů. Rty jsou po ošetření balzámem hebké a vyživené. Spojení GOJI a jojobového oleje jim navíc dodává exotickou vůní.

HIMALYO PREMIUM COLLECTION
Dostali jste pozvánku na svatbu, grilování či narozeniny? Chystáte se k Vašim přátelům, rodičům nebo známým? Buďte originální a darujte jim něco zcela výjimečného a nevšedního! Sáhněte po LUXUSNÍM dárkovém setu HIMALYO PREMIUM COLLECTION.

Set obsahuje:
● 750 ml GOJI ORIGINAL 100% juice BIO
● 250 g GOJI sušené plody EXCLUSIVE BIO
● skleněná dóza s bambusovým víčkem
● 2x sklenička 0,30 ml
● bambusová lžička
● DVD o historii GOJI, pěstování i zpracování a leták

Produktové portfolio značky HIMALYO se neustále rozšiřuje. Snaží se svým zákazníkům nabídnout kvalitní zdraví prospěšné produkty. Z výběrových sklizní, pěstované ekologicky a v souladu s přírodou.