Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Pomocník s malými rozměry, ale velkými účinky

Zdroj foto: pixabay.com

Konečně se snad už dočkáme teplých dní. Zkuste si vzpomenout na letní dny svého dětství. Bezstarostné lítání venku, kdy nás domů dostal jen hlad, žízeň a občas také nějaké to drobné poranění. I na takové momenty naštěstí po letech vzpomínáme s úsměvem, i když jsme museli vytrpět ošetření kysličníkem, které bylo leckdy horší než samotné zranění. Naštěstí dnes už můžeme použít bezbolestné přípravky.

Škrábance od maliní, podráždění po dlouhé jízdě na kole, puchýře na nohou po výletě v nových botách, mozoly po práci na zahradě, bodnutí hmyzem… To vše k létu tak nějak patří stejně jako třeba červená kůže od sluníčka, když jsme podcenili počasí a zapomněli použít opalovací krém. Na všechna taková drobná poranění je skvělé mít po ruce nějaký přípravek, který rychle uleví od bolesti a podráždění. Švýcarský výrobek ActiMaris, založený na kombinaci zázračné moci mořské vody a kyslíku, si během krátké doby, po kterou je na českém trhu, získal mnoho spokojených uživatelů. Jeho ohromná výhoda je totiž v tom, že jeho složení je naprosto přírodní bez průmyslově vyráběných látek a kombinuje v sobě dezinfekční a hojivé účinky.

Obsahuje aktivní, vysoce-energetický kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu s pH 9,8. Aktivní, tzv. singletový kyslík je jedním z nejúčinnějších přírodních antimikrobiálních a desinfekčních činidel vůbec, šetrně čistí a desinfikuje.

Má velké množství energie, která ničí viry, bakterie, plísně a houby. Navíc dodává ráně kyslík a energii pro rychlé hojení a efektivně potlačuje zánět. Mořská sůl obsahuje minerály, zejména hořčík, které jsou důležité pro podporu procesu hojení. Ionizovaná zásaditá voda má hlubší účinek než obyčejná voda, protože proniká hlouběji do tkáně, a tak přenáší více kyslíku a minerálů. Má výrazně antioxidační účinky.

Švýcarské produkty ActiMaris

ActiMaris využijete na širokou škálu potíží a může ho bez obav využívat celá rodina od kojenců po seniory. Snižuje otok a bolest, zlepšuje akné, urychluje hojení aftů, oparů, infekčních koutků či zánětů dásní a ústní dutiny. Pomáhá při drobných i větších poranění včetně těch chronického rázu, jako jsou vředy nebo proleženiny. Je velmi vhodný i na hnisavé rány. Používá se také na hojící se popáleniny 1. a 2. stupně. Lze jej používat na sliznice dutiny ústní, nosní i genitálií. Je tedy vhodným přípravkem například při kvasinkových infekcích pochvy.

ActiMaris lze zakoupit běžně v kamenných i internetových lékárnách nebo přímo na webových stránkách www.actimaris.cz. Kromě ActiMaris Gelu na hojení ran můžete zakoupit také roztok ActiMaris Forte, vhodný zejména k urychlení hojení závažných, infekčních a špatně se hojících ran, vředů či dekubitů. ActiMaris Sensitiv je roztok na výplach a hojení ran pro osoby s citlivou a podrážděnou pokožkou. Roztok a gel se mohou vzájemně kombinovat. Taková kombinace se používá například při léčbě akné.

Praktické malé balení ActiMaris Gelu oceníte zejména na cestách, dokonce ho ani není nutné skladovat v chladu. Díky jeho univerzálnosti a bezbolestné aplikaci se ale ActiMaris jistě stane i stálým členem vaší lékárničky doma či na chalupě.Čtěte na Medicínu:

Co všechno ovlivňuje zdravý spánek

Česnek a citron posiluje imunitu a čistí organismus

Co dělat, aby trávení fungovalo správně jak má

Buďte krásnější s mandlovým olejem!