Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Biomedicínský přístroj oslovil i George Clooneyho

Relaxujte rychleji, než na dovolené...Chcete odstranit celodenní únavu a stres během minut? Zrychlit učení o 40%, získat doživotně nadprůměrnou psychickou odolnost? Nebo se definitivně a rychle zbavit nespavosti a depresí? Vše je nyní možné. Němečtí vědci ve spolupráci s NASA vyvinuli biomedicínský přístroj Laxman, který si nyní chválí i světové celebrity.

Přístroj Laxman se skládá z ovládací jednotky, ze sluchátek, kde uslyšíte hudbu a ze speciálních brýlí, kde pulsují barevná světla. Tyto impulsy změní biorytmy organismu, naladí mozek a tělo do těch potřebných stavů, například do stavu hluboké relaxace bez únavy nebo do stavu dobré nálady bez depresí. Nemůžete dobře usínat, trpíte nespavostí? Zapnete program Rychlý spánek a světlo a zvuk změní pomocí vysílaných frekvencí Vaše biorytmy a Vy usnete. Při pravidelném používání se schopnost spánku neustále zlepšuje, navrací se původní schopnosti organismu. Do měsíce můžete. 

Ještě před časem to vypadalo jako sci-fi. Nebýt toho, že na vývoji Laxmanu, tedy technologii AVS (= audiovizuální stimulace) se už před třiceti lety podílela NASA a dva nositelé Nobelových cen. Základem bylo zjištění, že mozek, kterým probíhají neustále drobné elektrické výboje, se pohybuje v pásmu různých frekvencí. Pokud jsou nežádoucí, například vysoké frekvence při stresu, dokáže je pulsující světlo a zvuk změnit na žádoucí: na pomalejší a ustálené.

Tento efekt lze měřit běžným eeg přístrojem. Pro mozek je takové přeladění dokonce přirozené, neboť různé navozované stavy, například stav spánku zná. Jen je není schopen díky různým blokům a zátěži spustit, když je potřeba.

Dnes jsou známy frekvence, které umožňují potlačit bolest, nepodlehnout stresu nebo zvýšit imunitu.

V britském tisku oceňoval Georgie Clooney zejména schopnost rychlé relaxace: ,,zrelaxuje mě mhohem rychleji než pobyt na pláži.“ Ale to samozřejmě jediná možnost nového AVS přístroje Laxman Premium. Kromě okamžitého odstranění únavy dokáže zbavit zdravé i nemocné lidi stresu, depresí, nespavosti, bolesti nebo vysokého krevního tlaku. Vývoj tohoto přístroje byl podpořen i četnými klinickými výzkumy ve světě. Jeden z německých výzkumů popisuje zlepšení celkové psychické kondice, tedy zrychlení reakcí, odolnosti vůči stresu a schopnosti učení o 27%, a to během jediného patnáctiminutového programu! Kdyby fungovala jen polovina účinků tak, jak tvrdí německý výrobce, tak je Laxman k nezaplacení. Odstranit za pár minut těžkou únavu nebo se uzdravit z depresivních stavů, to není ve svém rejstříku žádná jiná metoda.

Nevýhody

Protože nic v životě není zadarmo, musíte se za vynikající účinky smířit s jednou nevýhodou: na rozdíl od spolknutí prášku musíte dát Laxmanu více času - přibližně 15 minut. Tolik totiž trvá v průměru jeden program. Teprve při absolvování celého programu dojde k účinku. Existují programy krátké, například pro zvýšení energie stačí i pětiminutové, ale také delší: pro hlubokou relaxaci po náročném sportovním výkonu je vhodný na regeneraci zhruba půlhodinový program. Pokud se smíříte s tímto faktem, máte vyhráno.

Cenu AVS přístrojů je vzhledem k užitku adekvátní, pro některé uživatele dokonce nízká: užitek předčil cenu mnohokrát. Ovšem ne pro každého jsou ceny reálně dostupné: značkové AVS přístroje s garantovanou účinností (dodavatel Galaxy) začínají na 5000 Kč a průměrná cena je někde kolem deseti až dvanácti tisíc korun. Nejdokonalejší Laxman stojí v v jednoduché verzi s 22 programy (Laxman Light) momentálně 19.999 Kč a nejnovější světová novinka Laxman Premium 29.650 Kč (méně v zaváděcí ceně).

A dobrá zpráva na závěr, pokud Vás tato novinka z biomedicíny oslovila: v Česku máte u garanta této metody pro ČR různé možnosti vyzkoušení.

Například možnost zapůjčení za mírný poplatek domů nebo vyzkoušení zdarma (podrobnosti najdete na www.psychowakman.cz). Doporučení za mě: AVS přístroj by neměl v rodině chybět. Nejen, že s ním budete zdravější, psychicky odolní a budete mít lepší náladu, ale dá vám účinky, které nikde jinde nenajdete. Například okamžité odstranění únavy a dalších zdravotních neduhů. Navíc Vám bude sloužit za jednu jednorázovou investici mnoho let: a to také není v oblasti zdraví tak běžné.

Ještě důležité upozornění na závěr: diagnostikovaní epileptici smí AVS přístroj použít ze začátku jen pod lékařským dohledem.

ing. Jana Kratochvílová 

I David Beckham používá AVS přístroj

AVS přístroj si u českého importéra Galaxy pořídilo i několik známých osobností, například Tomáš Klus, Ivana Gottová, Dagmar Havlová nebo Marek Vašut. Mezi světové celebrity, které se o AVS přístrojích zmínily v britském tisku, patří Demi Moore, David Beckham, či George Clooney. Více známých jmen a autentické zkušenosti běžných uživatelů a lékařů najdete na: www.psychowalkman.cz

AVS přístroj Laxman

Přístroj AVS přístroj Laxman používá ve svém středisku také MUDr. Jan Cimický, CSc.: ,,V dnešní hektické době bych Laxman doporučil téměř každému. V našem středisku používáme jeho předchůdce od roku 1997, kdy jsem si jeden takový přístroj přivezl z ciziny.”

Laxman Preminum vám nabídne mnoho programůLaxman Premium má mnoho programů: umožňuje dosáhnout přes 40 různých účinků: od hluboké relaxace po pomoc při onkologických onemocněních.Čtěte na Medicínu:

Dlouhodobá únava může být příznakem různých nemocí

Česnek a citron posiluje imunitu a čistí organismus

Co máme vlastně pít při detoxikačních kůrách?

Pocení je zdravé, ale všeho moc škodí

Šťáva z řapíkatého celeru

Simpsonovi skvěle chutnají, o mozek, imunitu i kosti se starají