Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Vyhrajte svou krásu a sebevědomí

Téměř každý by na sobě chtěl něco změnit. Ať už je to z toho důvodu, že chceme vypadat stále mladě a cítit se dobře, nebo protože nám něco jednoduše překáží v běžném životě. Štěstím ale je, že v dnešní době už nemusíme pouze naříkat nad nespravedlností toho, že když bůh rozdával, někdo stál ve frontě minimálně dvakrát.

Doba se rozvíjí a stejně tak i zdravotnictví. Pokroky se dělají nejen v léčbě běžných nemocí, ale také v plastické a estetické chirurgii. Zákroky, které se dříve považovaly za nemožné, jsou nyní pro chirurgy pouhou banalitou a provádějí je velmi sebejistě. Správný výběr je ovšem i u této disciplíny více než důležitý. Pražská Formé clinic je špičkou ve svém oboru a nabízí zkušené a zručné lékaře a širokou nabídku plastických i estetických operací.

O co soutěžíme?

S Formé clinic můžete nyní vyhrát plastickou operaci víček a očního okolí.

Výsledky jsou opravdu úžasné

Tzv. bleharoplastika řeší potíže s povadlou kůží v okolí očí, která nám může způsobovat nejen nedostatek sebevědomí, ale také problémy s únavou, bolestí hlavy nebo očí. Je tedy mnohdy i záležitostí funkční.

Vaše oči se opticky otevřouVíce o tomto zákroku se dočtete zde. Operace v hodnotě 10.500,- může být nyní Vaše, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku jako 111. v pořadí a stanete se fanoušky FORMÉ CLINIC na Facebooku ZDE. Výherní poukaz je možné i darovat. A na co se ptáme?

Soutěžit můžete do 5. 8. 2015.

Co je to Dermabraze?

Poradíme Vám, že správnou odpověď naleznete na stránkách www.formeclinic.cz.

 
Zadejte prosím Váš e-mail, na který Vás budeme v případě Vaší výhry kontaktovat: