Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Arganový olej má 0% cholesterolu

Můžete mít to nejkvalitnější maso, tu nejčerstvější zeleninu a bylinky, když ale nepoužijete kvalitní pokrmový tuk, Vaše pokrmy nikdy nebudou mít tu správnou chuť. To milovníci dobrého jídla velice dobře vědí, a proto nepodceňují výběr oleje. Největší oblibě se v gastronomii těší olivový olej, a to pro vysoký obsah vitamínu E. Víte ale, že arganový olej má Éčka dvakrát více?

Prevence stárnutí i nemocí
A protože kromě vitamínu E obsahuje také vitamín F, A, a navíc je bohatý na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, což jsou vysoce účinné přírodní antioxidanty, můžeme jeho pravidelnou konzumací předejít vzniku rakoviny. Naproti tomu arganový olej neobsahuje vůbec žádný cholesterol, naopak přispívá ke snižování jeho hladiny v krvi, takže představuje i vhodnou prevenci infarktu.

Není tedy divu, že se řadí mezi nejzdravější oleje na světě.

Příjemná nasládlá chuť
Arganový olej zároveň úspěšně podporuje vyvrácení mýtu, že co je zdravé, není dobré. Má totiž vynikající chuť, a proto je oblíbenou surovinou na stole labužníků, kteří jím s oblibou dochucují zeleninové saláty, maso, ryby, mořské plody, přílohy, ale také jej přidávají do polévek či dezertů. Gastronomický arganový olej dodává pokrmům velice příjemnou jemně nasládlou chuť.

Arganový olej má vynikající chuť

Arganový olej nejvyšší kvality
Aby byl Váš gurmánský zážitek co největší, a účinky na Vaše zdraví co největší, chce to samozřejmě zvolit ten nejkvalitnější olej. Tím je Extra panenský Arganový Olej, který se lisuje za studena přímo z plodů arganového stromu rostoucím na jihozápadě Maroka. Dámy jistě bude zajímat, že zdejší ženy používají arganový olej k udržení mladistvé krásy, potírají si jím obličej, rty, nehty, a také jím léčí různé kožní, ale i jiné zdravotní neduhy.

Bio arganový olej

Jak vidíte, arganový olej je učiněným elixírem zdraví a krásy. Udělejte si pro něj ve své kuchyni místo! Objednat si ho můžete na stránkách www.arganovyolej.com.Čtěte na Medicínu:

Arganový olej a jeho účinky na naše zdraví

Co a kolik toho vypít?

Znáte poklad přírody jménem Arónie?

Čerstvé šťávy prospívají našemu zdraví