Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Naše tělo

Nespíte? Zkuste medicinální houby: MycoSleep

MycoSleep může řešit problémy se spánkem, psychikou, úzkostí i strachy. Jaké další účinky nabízí MycoSleep a proč je vhodná právě pro vás?

Vše, co jste nevěděli o elektronických cigaretách

Patříte mezi aktivní kuřáky nebo máte ve svém okolí někoho, kdo se bez cigaret neobejde? Pokud ano, pozorně čtěte tento článek. Kouření patří mezi celosvětový problém, neboť mu podléhá stále více lidí. Začít kouřit je tak snadné, ale cesta zpátky je dlouhá a trnitá. Abyste s kouřením dokázali přestat, potřebujete k tomu pevnou vůli a pořádnou motivaci. Tou hlavní je samozřejmě zdraví, na které mají cigarety velmi negativní dopad. Zvolte zlatou střední cestu a vyzkoušejte elektronickou cigaretu!

Co jste nevěděli o doplňcích stravy?

Potravinové doplňky se stále více dostávají do našich domácností a snažíme si díky nim doplnit chybějící látky. Není žádným tajemstvím, že potraviny v dnešní době už nejsou to, co bývaly. Odkud se tedy tyto látky berou? Existuje vůbec doplněk, který opravdu plní svou funkci?

Zhubněte jednou pro vždy!

Už vás vyčerpává neustálé kručení v břiše, omezování se a nelidská dřina v posilovně? Přípravky, které slibují štíhlou postavu do pár týdnů, ale ve skutečnosti za ně jen vyhodíte peníze? Konečně je tu reálné řešení, jak opravdu zhubnout.

Dárečky pro zdraví celé rodiny

Každoroční dilema, co dát pod stromeček je zase tady. Dárek by měl být originální a musí potěšit. Zároveň by měl být praktický. Najít takový dárek ovšem není vůbec jednoduché, proto jsme si pro vás připravili několik tipů, které nejen udělají radost, ale také velmi dobře poslouží.

Ořech a oliva: Žádný recept na salát, ale potravinový doplněk

Když slyšíme kombinaci ořech a oliva, většina z nás si představí nějaký řecký salát. Není pochyb o tom, že by byl výborný, o salátu ale řeč nebude. Ořešák královský neboli Juglas regia a Olivovník, Olea europaea spolu tvoří doplněk stravy s úžasnými účinky.

Mějte svou medikaci pod kontrolou

Lékárny BENU úspěšně spustily 1. 11. 2015 rozšířený věrnostní program BENU PLUS Léková karta. Tento program je na českém lékárnickém trhu jedinečný v mnoha ohledech. Velkou výhodou je poradenská telefonní linka a zákaznický systém benefitů, který je postavený na čtyřech speciálních výhodách. Léková karta navíc zaujme i novým designem.

Uzdravte se dříve, než onemocníte

Nemoc se stala součástí našeho života. Ať už jde o běžnou chřipku nebo o něco vážnějšího. Jak ale nemocem předcházet? Představte si, že zjistíte nemoc ještě několik měsíců předtím, než se projeví. Že to není možné? Ale je!

Už znáte Manukový med?

O skvělých účincích a vlastnostech medu už slyšeli mnozí. Různé druhy, chutě a hlavně zdravější varianta slazení. Už jste ale slyšely o medu z keře Manuka?

Biomedicínský přístroj oslovil i George Clooneyho

Chcete odstranit celodenní únavu a stres během minut? Zrychlit učení o 40%, získat doživotně nadprůměrnou psychickou odolnost? Nebo se definitivně a rychle zbavit nespavosti a depresí? Vše je nyní možné.

ŽIVOT bez únavy! Život s ELÁNEM!

Podzim už s definitivní platností převzal vládu nad létem. Jestliže cítíte, že stejně tak rychle, jako se krátí dny, se snižuje také vaše energie a chuť do života, je potřeba uchopit tento problém pevně do svých rukou.

Znáte ty nejsilnější imunostimulanty?

Organismus je jako velice složitý stroj plný součástek. Jedna bez druhé nemohou správně fungovat a dohromady tvoří pozoruhodnou souhru. Někdy nám ani nedochází, jak moc můžeme naše tělo ovlivnit. Dnešní medicína je velmi pokročilá, jak ale pomoci svému tělu správně pracovat bez zbytečných chemikálií? Které imunostimulanty vyhrávají na plné čáře?

Zdravé přebalování ve veselých barvách

První měsíce života dítěte jsou pro maminky kouzelné. Miminko ještě neumí pořádně zlobit a většinu času prospí. Současně se mu ale snažíme dávat to nejlepší, aby se dobře vyvíjelo. Snažíme se myslet na jeho zdraví a pohodlí. U čeho začít? Přeci u plínek.

Hubněte bez dřiny!

Znáte ten pocit, kdy se podíváte do zrcadla a kroutíte sami nad sebou hlavou? „Takhle už to dál nejde!“ Řeknete si, ale den poté se přistihnete, jak večeříte knedlíky. Jenže, co dělat, když prostě nemáme čas cvičit, protože chodíme z práce pozdě večer, nebo nám to nedovolí zdraví? Říká se, že strava a pohyb jsou základ a jedno bez druhého nejde, ale co když ano?

Prevence je základ péče

Pozdě zubaře honit, když vás bolí chrup. Raději choďte na pravidelné prohlídky k dentální hygienistce a ušetříte si nemalé obtíže i finance.

PODZIM s elánem! Podzim BEZ TOXINŮ!

Podzim je pro lidský organizmus náročné období. Neustále se musí vyrovnávat s nepříznivými okolními vlivy – špatné počasí, pokleslá nálada či stále kratší dny. Jestliže i vy postrádáte tolik potřebnou životní energii, je potřeba tento problém co nejrychleji napravit.

Zdraví, které chutná

Jak snadno a rychle dodat tělu potřebné vitaminy a minerály v tomto chladném podzimním období? Právě rozpustné šumivé tablety jsou výborným prostředkem k doplnění potřebných látek a k dodržování pitného režimu.

Zdravě žít znamená zdravě dýchat!

Denně plícemi každého z nás projde průměrně 10 000 l vzduchu. Zajímáme se o spoustu věcí - co jíme, co oblékáme, ale co vzduch, který dýcháme? Jaké je ovzduší, ve kterém se pohybujeme? Čisté, zdraví neškodné, se správnou vlhkostí?

Přirozená cesta k obranyschopnosti: ImunoBran

Na vzniku infekčních a nádorových onemocnění se podílí především narušená imunita. Ta může také vyvolat atopický ekzém, sennou rýmu nebo chronické záněty, které se nyní vyskytují v alarmujícím počtu. A právě z toho důvodu byl podpořen intenzivní výzkum, vedoucí k vytvoření multifunkčního doplňku potravy ImunoBran, který zvýší přirozenou obranyschopnost.

Nejlepší prevencí jsou čisté ruce

Všude okolo nás číhají zákeřné bakterie. Užíváme vitamíny, snažíme se jíst zdravě, ale přesto se nám občas nějaká ta nemoc nevyhne. Jak je to možné? Přestože máte pocit, že myslíte na všechno, možná jste zapomněli na to nejdůležitější. Umýt si ruce.