Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Video z výroby biokosmetiky INLIGHT aneb když věda voní bylinkami

100% biokosmetika INLIGHT

Pojďte s námi do pohádky

Běžná konvenční kosmetika, kterou nakupujeme v drogeriích a obchodech je vyráběná synteticky na automatizovaných linkách ve velkovýrobách, pokud jsou do ní vůbec přidávány přírodní složky, zpravidla jsou vyráběny uměle chemicky v laboratořích. Proto vám velmi rádi přiblížíme zcela jiný způsob přípravy té nejkvalitnější 100% biokosmetiky INLIGHT z opravdové přírody, která má však účinky srovnatelné či lepší než kosmetika chemická. Připadáte si tu totiž jako v pohádce.

V jedné z nejčistších částí Evropy v britském Cornwallu se na biofarmě Roskilly´s nachází podnik obhospodařovaný rodinou lékaře, homeopata a odborníka na léčivé byliny Mariana Spieziho, který již po léta za použití kombinace tradičních metod a moderních vědeckých postupů vyvíjí a osobně vyrábí biokosmetiku INLIGHT.

Jeho laboratoř obklopují pytle plné květů růží, fialových levandulí, oranžového měsíčku, modré chrpy, pravé vanilky, kakaových bobů a mnoha dalších.

Společnost jim dělají dózy s různými nejkvalitnějšími za studena lisovanými oleji jako je olej kokosový, jojobový, pupalkový, mrkvový, arganový, makadamový a další.

Květy růží obklopují laboratoř

Jak se rodí 100% biokosmetika INLIGHT
Kulatou nádobu z čirého skla plní doktor Spiezia po okraj unikátní směsí bylin, plodů a semen a různorodých olejů vše připravené dle speciální formule Bio-Lipophilic Matrix®. Na prohřátých kamenech ve skleněném výklenku pak bylinky týdny nasávají sílu slunce a macerují do olejové lázně, tím se do ní postupně přirozenou cestou uvolňují silné účinky z léčivých bylin a květin.

Presováním této směsi se získává maximálně koncentrovaný olej nabytý živinami, vitamíny a antioxidanty v té nejpřirozenější a nejúčinnější podobě, a to je představuje základ produktů kosmetiky INLIGHT. Každý výrobek INLIGHT je pak „vymazlen“ řadou dalších bylinek a olejů, které pomáhají dosáhnut maximální účinnosti. Díky intenzivnímu složení balzámy dodávají pleti vše, co potřebuje a především jí vracejí přirozené funkce. INLIGHT si proto skvěle poradí s pigmentovými skvrnami (ze slunce, po porodu či po akné), s akné, včetně té nejtěžší formy, s vyrážkami, růžovkou, efektivně redukuje vrásky.

Konzistence příjemně roztíratelného balzámu jako má např. hloubkový Bio čistící balzám se docílí přimícháním zvláčňujícího bambuckého másla či včelího vosku. Jemňoulinký peeling, který dopomáhá dokonalému vyhlazení při použití Bio výživné masky, se docílí přidáním prášku z plodů baobabu, „super potraviny“ 21. stolení.

Přírodní kosmetika INLIGHT

Čistě přírodní balzámy a oleje jsou pak ručně naplňovány do skleněných dóziček z tmavě modrého skla a následně ekologicky baleny do krabiček poskládaných bez použití lepidla, potištěných sójovým tiskem. Zbylá směs vylisovaných bylin putuje jako potrava zvířátkům biofarmy.

Bio Balzámy INLIGH , které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí i lidskému tělu, dováží do ČR nově společnost La Biorganica s.r.o., nalézt je můžete na stránkách www.biorganica.cz.Čtěte na Medicínu:

Co a kolik toho vypít?

Čerstvé šťávy prospívají našemu zdraví

Arganový olej má dvakrát více vitamínu E než olivový olej

Objevte lahodnou chuť a povzbuzující účinky zeleného čaje