Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Babské rady

Babské rady na imunitu

Když máme oslabený imunitní systém, snadno se nakazíme virovými onemocněními. Babské rady na imunitu posílí Váš organismus.

Babské rady na pálení žáhy

Pálí Vás žáha, ale nechce se Vám polykat léky proti pálení žáhy, anebo je nemáte zrovna po ruce, když se tento nepříjemný pocit dostaví? Babské rady na pálení žáhy Vám mohou pomoci.

Babské rady na bolest ucha

Bolest ucha nejčastěji člověka postihne mimo ordinační hodiny, nejčastěji o víkendu večer. Než se dostanete k lékaři, mohou Vám pomoci ulevit od bolesti některé babské rady na bolest ucha. A co doporučují báby kořenářky?

Babské rady proti nespavosti

Nespavost patří mezi zdravotní obtíže, které trápí stále větší část naší populace. Hlavními viníky jsou nesprávná životospráva a stres.

Babské rady na bradavice

Udělala se Vám bradavice na noze nebo na jiném místě a nechce se Vám jít na kožní? Vyzkoušejte nejprve babské rady na bradavice. Pěkně podle abecedy.

Babské rady na bolest v krku

Co zabírá na bolest v krku? Tvaroh, cibule a další potraviny, které máte běžně doma. Než sáhnete po lécích, zkuste babské rady na bolest v krku.

Babské rady na kašel

Trápí Vás kašel a chcete se ho zbavit přírodní cestou? Babské rady na kašel jsou překvapivě účinné. Cibule nebo křen Vám pomohou.

Babské rady na zácpu

Zácpa obtěžuje velkou část populace, především žen. Že mezi ně patříte? Vyzkoušejte osvědčené babské rady a zácpa nemá šanci.
12