Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Pivo, které vás neuspí

Zdroj foto: pixabay.com

Myslíte na deset věcí najednou, abyste ušetřili čas, a pak dvacet minut hledáte klíče od auta. Ráno se vzbudíte a už jste unaveni, a to vás v práci čeká náročná porada. Nemáte čas se po celý den pořádně najíst. Určitě podobné situace znáte. Samozřejmě, že nejlepší by bylo zvolnit, ale ne vždy je to možné. Pro případy, kdy opravdu potřebujete povzbudit, je tu theBrainer®.

TheBrainer® na náš trh přináší česká farmaceutická společnost RosenPharma a.s. Jedná se o ryze český výrobek. Přípravky s obsahem granulátu theBrainer® jsou založeny zejména na účinné složce taurin v kombinaci s kofeinem. Taurin má v těle řadu fyziologických funkcí, například se účastní syntézy žlučových kyselin nebo regulace osmotického tlaku tělních tekutin. Snižuje krevní tlak. Používá se při kardiovaskulární onemocněních, vysoké hladině cholesterolu, epilepsii, makulární degeneraci, poruchách ledvin nebo alkoholismu.

Nově se zkoumají účinky taurinu na snižování nadváhy. Podle odborné studie provedené v Madridu může taurin také zpomalovat průběh Alzheimerovy choroby a částečně omezovat zapomnětlivost. Taurin působí antioxidačně a dokáže odstraňovat některé těžké kovy nebo likvidovat jejich působení. Užívání přípravků s obsahem taurinu by měli zvážit zejména vegetariáni, protože při absenci masa ve stravě může mít organismus taurinu nedostatek.

Nízký obsah taurinu v krvi byl též zjištěn u lidí s depresí, nadměrnou úzkostí, hypertenzí a sníženou funkcí štítné žlázy.

Co theBrainer® umí?

Granulát posiluje myšlení – hodí se tedy pro studenty učící se na zkoušky, ale samozřejmě nejen pro ně. Zvyšuje koncentraci, což pomáhá zejména řidičům. Tlumí pocity hladu, takže pokud držíte dietu nebo nemáte čas se pravidelně stravovat, mějte vždy nějaký přípravek theBrainer® po ruce. Výrobce doporučuje užívat přípravky při řízení motorových vozidel, poruchách koncentrace, studiu a pracovním vytížení, ve směnném provozu, kdy pracujete i v noci, při pocitech demotivace a při únavě způsobené dietou.

theBrainer Vejr

Na výběr máte z několika produktů, záleží jen na vaší chuti, který se stane vaším oblíbeným. Chilli tyčka, Mocca Goody v tubě, energetická čokoláda nebo rovnou samotný granulát, nazvaný Myslící prášek. Pro milovníky piva je zde novinka – energetické nealkoholické pivo theBrainer® Vejr, a to i s jablečnou příchutí.

TheBrainer® Vejr je speciální nealkoholický ležák jantarové barvy, hořký s příjemnou chutí ovoce. Jisté je, že se tento nápoj řadí do kategorie energetických potraviny, tudíž se nesmí konzumovat tolik, obsahuje totiž kofein a je určené hlavně pro dospělé.

Všechny výrobky TheBrainer® včetně originálního piva zakoupíte v e-shopu společnosti RosenPharma, u smluvních prodejců anebo zcela jednoduše ve všech prodejnách Makro.

theBrainer VejrČtěte na Medicínu:

Česnek medvědí je velmi nedoceněnou bylinou

Exotické mango pro zdraví

Krásný úsměv? Použijte bělení zubů v pohodlí domova

Co jste nevěděli o doplňcích stravy?