Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Zvětšení poprsí – malé kouzlo s velkým efektem

Zvětšení poprsí

Sníte o bujnějším dekoltu? Díky moderním metodám plastické chirurgie nemusíte zůstávat u pouhého snění. Pokud se svěříte do péče profesionálních odborníků, můžete se již brzy pyšnit poprsím podle svých představ a užívat si nošení letních modelů, šatů s výstřihem, tílek a plavek.

Prsa jsou odnepaměti symbolem ženství a jejich výrazná odlišnost od průměru vede ženy k nespokojenosti se sebou samými a bývá zdrojem sníženého sebevědomí. Díky metodám plastické chirurgie lze naštěstí tento nedostatek řešit. Tedy nejen zvětšení malého poprsí, které se stalo nejdiskutovanějším tématem v oblasti plastické chirurgie, ale také ostatní nedokonalosti, které trápí majitelky nesouměrných prsů, maminky po ukončení těhotenství a kojení, nebo ženy, které prodělaly rakovinu prsu či jiná závažná onemocnění. Nezávisle na důvodu, který ženu k operaci vede, je cílem profesionálních plastických chirurgů, aby pacientka po operaci působila přirozeným dojmem. Pokud tedy například velmi štíhlá pacientka s úzkými boky touží po nepřirozeně velkém poprsí, odborníci se jí snaží tento záměr rozmluvit a zvětšit prsa jen na optimální velikost.

Stav před zvětšením prsu implantáty

„Plastická chirurgie poslední doby je především o tom, vypadat přirozeně a zbavit se vad, které nám příroda omylem přibalila do vínku. Často řešíme i operace, kdy ženy přišly kvůli nehodě nebo zákeřné nemoci o jedno, nebo oba prsy. Nemalou část našich pacientek tvoří i ženy, které se narodily s genetickou dispozicí velkého nepoměru boků a prsou, velmi štíhlé ženy, které prsa téměř nemají, ženy s výraznou asymetrií mezi levým a pravým prsem a také maminky po kojení,“

vysvětluje doc. MUDr. Jan Měšťák, vedoucí lékař kliniky Esthé a jeden z našich nejlepších plastických chirurgů.

Přestože zvětšení prsů patří mezi nejžádanější operace, stále je zde velká skupina pacientek, které tento zákrok, i přestože po větším poprsí touží, nepodstoupí, protože z něho mají obavy. Pokud se však pacientka svěří do péče skutečných profesionálů, má zvětšovací operace prsů velmi dobré výsledky a je efektivní. Výsledek je viditelný ihned, což má u žen okamžitý dopad na sebevědomí a náladu. Dále je důležité vědět, že existuje několik možností řešení. Chirurg nevolí pouze tvar implantátu a způsob jeho umístění, ale také přístupovou cestu, kterou bude implantát do prsu vsunut. Řez je možné vést na rozhraní tmavé a světlé části dvorce, stejně jako v podprsní rýze nebo v podpaží. Průběh operace a veškeré detaily, které s ní souvisí, jsou předmětem vstupní konzultace před operací, kdy je klientce vše vysvětleno.

Stav po zvětšení prsu implantáty

Součástí vstupní konzultace jsou pochopitelně i jistá omezení, která ženu po operaci čekají. Ta jsou však jen skromnou daní za to, že již za přibližně šest týdnů od operace můžete začít úplně nový život.

„Je až neuvěřitelné, co dokáže pár hodin naší práce udělat s celým životem jednoho člověka. Proto svou práci tolik miluji a budu ji dělat tak dlouho, dokud mi to okolnosti dovolí,“

říká přední český plastický chirurg Jan Měšťák, který je ukázkovým příkladem rčení o tom, že když lidé svou práci milují, dělají ji lépe než ti, které k výkonům motivují jen peníze.

Také uvažujete o tom, že byste začala žít nový život? Pokud je Vám více než 18 let, můžete se zapojit do soutěže, kterou pro své pacientky pořádá pražská klinika plastické chirurgie Esthé. 40 nejrychlejších získá významnou slevu ve výši až 13.200 Kč na zvětšení prsou. Zákrok provádí špičkoví chirurgové doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., MUDr. Libor Kment, MUDr. Karel Urban a MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D. zkušení profesionálové, kteří učinili šťastnými bezmála pět tisíc žen.

Zkušení profesionálové doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., MUDr. Libor Kment, MUDr. Karel Urban a MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.

Podmínky soutěže jsou jednoduché, stačí, když se v období od 1. 6. do 31. 8. 2015 (či do ukončení soutěže v případě naplnění kapacity) pomocí kontaktního formuláře www.esthe-plastika.cz/kontakty přihlásíte a napíšete svůj životní příběh s vysvětlením, proč jste se rozhodla pro zvětšení poprsí. Nezapomeňte uvést jméno a příjmení, datum narození, telefonní číslo a fotografii s popisem, co od operace očekáváte. Přejeme Vám mnoho štěstí a ať si nošení modelů s výstřihem co nejlépe užijete!

www.esthe-plastika.czČtěte na Medicínu:

Šťáva z červené řepy

Afrodité zkrášloval olivový olej, nikoli ropa!

Za 9 dní kampaně DNY SLUNCE – nalezeno 13 MELANOMŮ

Zelený zákal: prevence Vás může zachránit před slepotou