Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Vyhrajte s námi ten nejhodnotnější zdroj křemíku!

Křemík patří mezi nejdůležitější prvky zajišťující správné fungování našeho organismu. Jeho nedostatek se projevuje zvýšenou lámavostí kostí a nehtů, sníženou kvalitou kůže i vlasů a také předčasnou vrásčitostí pleti. Nechcete vystavovat své tělo výše uvedeným rizikům? Užívejte křemík každý den. Jeho nejhodnotnějším zdrojem je Křemelina PurLife, kterou můžete v naší soutěži vyhrát.

Proč užívat křemelinu

Křemelina PurLife je 100% přírodní doplněk stravy bez jakýchkoli umělých aditiv, který vyživuje organismus organickým křemíkem. Kromě toho, že prospívá našim kostem, kloubům nehtům a vlasům, má také vynikající čisticí schopnosti, díky nimž dokáže z těla odstranit nežádoucí bakterie, plísně, pesticidy, zbytky těžkých kovů a další škodliviny. Křemelina rovněž pomáhá čistit střeva a zbavovat je hlenu, zvyšuje obranyschopnost organismu a zvyšuje plasticitu pokožky – odstraňuje vrásky.      

Křemelina PurLife   

Jak vidíte, důvodů, proč užívat křemelinu je mnoho. A to jsme ještě nezmínili zdaleka všechny. Díky naší soutěži ji však nemusíte kupovat, stačí jen správně zodpovědět naši soutěžní otázku, mít trošku štěstí při losování a 270 g křemeliny v té nejkvalitnější podobě, která obsahuje 90% přírodního oxidu křemičitého rostlinného původu a celou řadu dalších minerálů a stopových prvků, v podobě speciálně upravené pro konzumaci člověka i zvířat, je Vašich.  

Soutěž probíhá od 21. 8. 2014 do 21. 9. 2014.

Vyhrává 50., 100. a 150. správná odpověď na soutěžní otázku.

Správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete zde.

Jaké je tedy znění soutěžní otázky? Následující:

Kolik základních minerálů a stopových prvků Křemelina PurLife celkem obsahuje?

Soutěž není aktivní.