Měsíční zpravodaj o zdraví

  • Exkluzivní články
  • Odborné rady
  • Doporučení
  • Tipy k nákupu
Chci odebírat
E-mail: Rok narození: Kraj: Odeslat

Soutěž o balíček přírodních produktů a volnou vstupenku

Máte rádi soutěže? Rádi pokoušíte štěstěnu? V tom případě jste tady správně! Až do poloviny března probíhá soutěž s firmou Cereus o tři balíčky přírodních produktů a volné vstupenky na největší středoevropský veletrh - Festival Evolution!

Firma Cereus si zakládá na vysoké kvalitě a prvotřídním zpracování svých produktů. Do soutěže připravila celkem tři lákavé balíčky, ve kterých najdete špičkové přírodní produkty a jako příjemný bonus i volňáska na festival, na kterém toho bude hodně k vidění!

O co se soutěží?

Chcete se zapojit do soutěže a zkusit štěstí? Vlastně proč ne, vždyť se právě vy můžete stát jedním ze tří šťastných výherců, kteří získají hodnotný balíček a k tomu vstupenku zdarma.

A co v každém z balíčku najdete?

• Himálájskou sůl Cereus, která se může pyšnit obsahem důležitých esenciálních minerálních látek a stopových prvků, jež jsou prospěšné pro naše zdraví. Himalájská sůl nepředstavuje zátěž pro lidské tělo a pro náš organismus je skvěle využitelná.

• Koupelovou sůl Cereus, která je určena pro pečlivou a svědomitou péči o pokožku. I tato koupelová sůl obsahuje důležité minerální látky a stopové prvky. Koupelí, do které přidáte koupelovou sůl, zajistíte nenásilnou očistu těla a cenné látky pro vaši kůži, vlasy, klouby i tkáně.

• Ručně vyrobenou svíci Cereus, která je vyrobena z certifikovaného palmového oleje. Jejím úkolem je zajistit citlivý a šetrný přístup jak k přírodě, tak i k lidem.

• Vstupenku na Festival Evolution, který se koná od 23. března do 25. března na výstavišti v Praze Holešovicích, kde můžete shlédnout to nejlepší od více než 400 vystavovatelů - jak tuzemských, tak i zahraničních. Čekají na vás zajímavé produkty, novinky a trendy zaměřující se na zdravé tělo i zdravou duši. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se můžete těšit také na konzultace a poradenství, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

festival Evolution

Pokud se chcete zapojit do soutěže, stačí odpovědět správně na soutěžní otázku jako 100.,200. nebo 300. v pořadí. Soutěž probíhá až do 15. března, kdy se celkem tři z vás stanou výherci lákavých balíčků.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje zakladatel Festivalu Evolution, který se koná již po 14. na pražském Výstavišti v Holešovicích?

Nápovědu naleznete na stránkách evolution.cz!

 

Soutěž není aktivní.